برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چمنیان: مسائل ابومسلم را رسانه ای نمی کنم

جمعه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۳۳ — مهر

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: به عنوان رئیس هیئت فوتبال استان چون دوست ندارم آسیبی به تیم ابومسلم وارد شود و این تیم گرفتار مسائل حاشیه ای شود و بتواند در آرامش به کارش ادامه دهد سعی می کنم مسائل پیرامون این تیم رسانه ای نشود.

تیم ابومسلم خراسان

عباس چمنیان اظهار کرد: اما خوب به هر شکل حالا که پرونده مالکیت تیم ابومسلم به پایان خط نزدیک تر می شود احتمالا افشاگری‌ها درباره این تیم نیز بیشتر خواهد شد.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی افزود: به هر حال این اتفاق دیر یا زود خواهد افتاد و افرادی که قصد سوء استفاده از نام ابومسلم را دارند مشخص خواهند شد.

چمنیان با اشاره به مشخص نشدن وضعیت ابومسلم گفت: طبق شنیده های بنده احتمالا تصمیم گیری در باره مالکیت ابومسلم به اداره کل ورزش و جوانان استان سپرده شود اما چون هنوز این مسئله در حد شنیده های بنده است نمی توانم با قاطعیت چیزی بگویم.

وی گفت: در جلسه ای که با وفایی داشتیم قرار شد با دکتر هاشمی جلسه ای داشته باشند شاید بتوانند به توافقاتی دست پیدا کنند.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی با اشاره به پیگیری بحث مالکیت تیم محبوب و پر طرفدار مشهد بیان کرد: همچنان پی گیر مسئله مالکیت ابومسلم هستیم.

سفر نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال کشور به مشهد

چمنیان با اشاره به برگزاری مسابقات فوتبال نونهالان آسیا در مشهد اظهار کرد: نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال کشور هفته آینده به منظور بازدید و بررسی امکانات و تجهیزات وارد مشهد خواهند شد.

وی افزود: نمایندگان کنفدراسیون آسیا و فدراسیون فوتبال کشور پس از بررسی همه جوانب نتیجه قطعی و موافقت یا عدم موافقتشان را اعلام خواهند کرد.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی افزود: به محض اینکه میزبانی مشهد قطعی شود ستاد برگزاری بازی‌ها بلافاصله برگزار خواهد شد و سعی خواهیم کرد تا با همه ظرفیت و توانمان میزبانی شایسته برای نونهالان فوتبالیست آسیا باشیم.

بزرگترین مشکلی که اذیتمان می‌کند تنگنای مالی است

چمنیان اظهار کرد: در حال حاضر بزرگترین مشکلی که اذیتمان می‌کند کمبود بودجه و تنگنای مالی است.

وی افزود: اداره کل ورزش استان مدتی است که هیچ کمک مالی به هیئت فوتبال پرداخت نکرده است و کمک های فدراسیون فوتبال نیز بسیار ناچیز بوده که با توجه به گستردگی کار هیئت فوتبال این کمک‌ها کفاف هزینه‌ها را نمی دهد و همین کمبود پول و نگرانی های نبود بودجه لازم وقت ما را گرفته است.

تیم های لیگی هنوز به تعهداتشان عمل نکرده اند

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: متاسفانه به رغم تاکیدات هیئت فوتبال تیم های لیگی استان هنوز به تعهدات مالی شان در برابر مجموعه هیئت فوتبال استان عمل نکرده اند.

چمنیان افزود: هیئت فوتبال استان علاوه بر برگزاری مسابقات فوتبال باید هماهنگی های زیادی با نیروی انتظامی، نیروهای خدماتی و چندین مجموعه دیگر را انجام دهد تا تیم های لیگی استان بتوانند در آرامش بازی هایشان را برگزار کنند اما مسئولان این تیم‌ها حاضر به پرداخت هزینه ای خودشان نیستند.

وی با بیان این موضوع که هزینه‌ها کمر شکن شده تصریح کرد: برخی برنامه های که در دستور کار هیئت بوده به دلیل مشکلات مالی متوقف شده است.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی افزود: چنانچه تیم های لیگی استان همکاری نکنند شکاف بزرگی بین برنامه های قبلی و بعدی هیئت فوتبال بوجود خواهد آمد.

چمنیان گفت: البته بنده به عنوان مسئول هیئت فوتبال استان مشکلات این تیم‌ها را درک می کنم اما باید بگویم هیئت دیگر توان پرداخت تعهدات آنها را ندارد.

مجوز برگزاری ۱۵۰ دوره آموزش را دریافت کرده ایم

وی اظهار کرد: یکی از نکات برجسته ای که می توان به آن اشاره کرد امتیاز برگزاری ۱۵۰ دوره آموزشی در خراسان رضوی است که از طرف فدراسیون فوتبال کشور به هیئت فوتبال استان سپرده شده است.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی افزود: این دوره ای آموزشی در سال ۹۲ برای سرپرستان، مدیران و مربیان استان برگزار خواهد شد که مطمئنا شرکت در این گلاس‌ها سطح فوتبال استان را بالا خواهد برد.

چمنیان بیان کرد: در گذشته شاید در طول سال فقط چند کلاس آموزشی که تعداد آن از انگشتان یک دست بیشتر نمی شد در استان برگزار می‌شد اما ما امسال موفق شدیم مجوز ۱۵۰ کلاس آموزشی فوتبال و فوتسال را برای سال آینده بگیریم.

وی افزود: در صورتی که بتوانیم حتی ۵۰ درصد از کلاس های آموزشی که مجوز آن را گرفته ایم برگزار کنیم کمک زیادی به بالا رفتن آگاهی های دست اندرکاران فوتبال استان خواهد کرد.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی اظهارکرد: در بهمن و اسفند ماه سال جاری نیز چهار دوره کلاس آموزشی در استان برگزار خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391