برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آخرین تمرین داماش پیش از داربی

دوشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۲۵ — گل

غروب دوشنبه آخرین تمرین داماش پیش از داربی گیلان برگزار شد.

تیم داماش گیلان

در این تمرین که تقریبا همه ی بازیکنها حضور داشتند در حضور هواداران داماش با شور و شوق زیادی انجام شد. از بین بازیکنها مرتضی ابراهیمی و نیکبخت به دلیل مصدومیت تمرین نکردند اما بوبکر کبه در تمرینات حاضر بود ولی سبک تر از سایرین تمرین می کرد.
در ابتدا داماشی‌ها با تقسیم شدن در گروههای چند نفره اقدام به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند و در پایان در گروه به مسابقه با هم پرداختند. از نکات جالب تمرین جو شاداب و روحیه بالای بازیکنان بود. گویی داماشی‌ها حداقل تا بازی فردا تصمیم گرفته اند که همه ی مشکلات مالی را فراموش کنند روی بازی با ملوان تمرکز نمایند. هواداران داماش هم با سر دادن شعارهای محیج و حماسی سعی می کردند که آنها را برای بردن حریف تشویق نمایند. از حواشی این تمرین باید به برگزاری کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی اشاره کرد که در کمال تعجب این کنفرانس تنها با حضور درخشان در رشت برگزار شد و ظاهرا قرار است که جلسه مطبوعاتی احمدزاده هم در انزلی انجام شود! این یکی دیگر از نمونه های منحصر به فرد داربی گیلان است، یعنی حساسیت آنقدر بالاست که مربیان دو تیم هم ترجیح می دهند تا پیش از بازی از رفتن در شهر حریف امتناع نمایند!

از دیگر حواشی بازی باید به ثبت نام هواداران برای حضور در انزلی اشاره کرد. آنطور که شنیدیم قرار است رشتی‌ها با حدود بیست دستکاه اتوبوس و گروهی هم با وسایل شخصی در بندر حضور پیدا کنند. ظرفیت ورزشگاه تختی هشت هزار نفر است که طبق قانون ده درصد آن به تیم مهمان تعلق می گیرد، هر چند که تعداد رشتی هایی که می خواهند به تماشای داربی بروند بیشتر از این حد است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391