برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: فوتبال را از دست آیت اللهی نجات دادم!

شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۳۰ — گل

مدیر عامل ملوان که در جبهه مخالف فدراسیون فوتبال قرار دارد در گفت و گویی با مجله تماشاگر اظهارات صریحی را بر زبان آورده و مدیران این فدراسیون را مورد هجمه قرارداده است. بخش هایی از این گفت و گو را بخوانید:

صادق درودگر

*نمی گویم کفاشیان مدیر کاملی است. او یک نیمچه مدیر است. مدیر توانمند از افراد توانمند در کنار خود استفاده می کند.به افراد اطراف دادکان و صفایی فراهانی نگاه کنید. بعد کفاشیان رفته چه کسانی را آورده؟ من زمانی که رییس کمیته استان‌ها و فوتسال بودم آیت اللهی و بهروان اعضای کمیته من بودند اما حالا شده اند نایب رییس! توانایی آیت اللهی در حد این است که ورزشگاه حافظیه را تبدیل به ورزشگاه دستغیب می کند.در حدی که برق همیشه پایین جدول باشد. فجر همیشه مشکل مالی داشته و تیم بانوان استان حذف شود!در حدی که تیم فوتسال صدرا که ۸ ملی پوش داشت نابود و تعطیل شود.

*کفاشیان آدمی به نام هوشنگ مقدس را آورده که زمان صفایی پرونده قضایی داشت و زمان مصطفوی ۱۷۸هزار دلار پول فدراسیون را به حساب شخصی او ریخته بودند.کسی که در دبی دوچرخه فروش بوده می شود مشاور بین الملل فدراسیون!

*ترکیب تاج و عزیز محمدی از آیت اللهی و بهروان قوی تر بودند.آیت الهی پاداش خدمت به علی آبادی در برکناری دادکان را گرفت.وقتی دادکان برکنار شد این‌ها امضا جمع می کردند تا به ای. اف. سی بگویند دادکان خودش استعفا داده.او بزرگترین هنرش این است که حافظیه ای دارد که کلا" تعطیل است، ورزشگاه دستغیب شان کمدی کلاسیک است، تیم پیام مخابرات شان معلوم نیست چه شده، فجر هم کهه همیشه درگیر مسائل مالی است. به این آدم‌ها می شود اعتماد کرد؟به نظرم آیت اللهی در حد رییس هیئت فوتبال استان فارس هم نیست. نهایتا" در حد هیئت شهر شیراز است! او کارنامه خوبی ندارد.

*استقلال مجمع را قبول ندارم. ۳۲ هیئت استانی ۳۲ رای دارند و ۱۵۰۰فوتبالیست یک رای.مگر چنین چیزی ممکن است؟

*رسانه‌ها از حب علی نبود که حامی کفاشیان شدند. از بغض معاویه بود. رسانه‌ها در انتخابات توانایی شان را ثابت کردند اما دانایی شان را نه!

*فقط در حالی ممکن است کفاشیان بماند که مسئولین سرگرم انتخابات ریاست جمهوری شوند.مباحث در سطوح بالا است و فوتبال از اولویت خارج شده.

*کفاشیان زاویه ای با دولت ندارد. او فقط تعارض منافع دارد.

* من در دفتر قریب بودم کفاشیان تماس گرفت گفت یک روز فعالیت نکن تا من رای بیاورم.همان جا گفتم انتخابات به دور دوم می‌رود و به عزیز محمدی هم گفتم بین ۹تا ۱۲ رای دارد.

*کار کفاشیان سیاه بازی بود.او به وزیر قول داد اگر انتخابات به دور دوم رفت به نفع قریب کنار می رود. او می گفت من حمایت صد در صدی دارم و اگر اینگونه نبود کنار می روم اما روز قبلش رفت با عابدینی همه چیز را هماهنگ کرد. اصلا از سیاه بازی هم بالاتر بود.باید به عابدینی و کفاشیان اسکار بدهند.به بهانه دستشویی رفت بیرون و به کسانی که باید زنگ زد.بعد آمد گفت به قریب رای بدهد و عابدینی هم گفت نه نمی شود و ...عباسی هم از همه جا بی خبر بود.

*الان دارند یاران کفاشیان را یکی یکی می زنند.بهروان را زدند و تاج را گذاشتند. آیت اللهی هم ماموریتش تمام شده.یا باید قید ۲۸ سال سابقه اش را بزند و استعفا بدهد که ممکن است حتی با استعفایش موافقت نشود یا از فدراسیون برود که دومی محتمل تر است.

* قریب آدم دولت نبود. قلعه نوعی و دکتر نوروی او را به سجادی معرفی کردند.هیچ حمایتی هم از او نشد.عزیز محمدی به ارتباطاتش می نازید و می گفت جعفری فجر و جعفری تراکتور و الماس خاله گیلان و جعفری کرمان و... به من رای می دهند.برخی از همان‌ها هم به او رای ندادند.او تحت تاثیر علیپور کاندیدا شد و تصور می کرد او برایش رای جمع می‌کند اما برخوردهایی که علیپور با مربیان کرده بود باعث شد که اگر او نبود عزیزمحمدی رای می آورد!

*کفاشیان ترفند جدیدی دارد. او نمی خواهد برود.او را باید اینگونه توصیف کرد«کفاشیان ساده نمای پیچیده، خنده روی تلافی کننده و عامی نمای خاص است»!او یک خصلت دارد که من به آن غبطه می خورم. تحکمش را با مظلومیت می چیند.

* روزی که گفتم کفاشیان یکشنبه می‌رود واقعیت داشت. قرار بود او برود و آیت اللهی جایش را بگیرد. من برای اینکه این اتفاقات نیافد و این آدم نیاید مصاحبه کردم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391