برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: نباید تقصیر را بر گردن احمدزاده انداخت

سه‌شنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۳ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی در مورد نتایج ضعیف اخیر تیم گفت : نباید تقصیر را بر گردن احمد زاده انداخت و سهم ایشان از این ناکامی‌ها تنها ۲۰درصد است .

صادق درودگر

صادق درودگر در حاشیه نشست شورای مرکزی اتحادیه فوتبال در مورد حل مشکلات مالی و بحث ماندن و رفتن آقای هدایتی گفت : با آقای هدایتی به توافق رسیدیم و ایشان در تیم می ماند .

وی در مورد مصاحبه های آقای زارعی نیا علیه باشگاه گفت : ایشان پیشکسوت ملوان هستند و زحمات زیادی برای باشگاه کشیده است . من ضمن تقدیر از زحمات ایشان به ایشان به عنوان پیشکسوت احترام میگذارم .اما هر گلی هم خاری دارد ؛ ایشان وقتی می بینند صحنه غبارآلود است ، مصاحبه های تندی علیه باشگاه می کنند . من از ایشان تقاضا دارم به مردم خوب انزلی ، فوتبال این شهر و باشگاه ملوان بیشتر احترام بگذارند . چون مردم انتظار دارند اگر روزی برای ملوان چالشی ایجاد شود ، ایشان بیایند و چالش را برطرف کنند . نه اینکه خودشان چالش ایجاد کنند . همانطور که آقای پورغلامی برای این تیم زحمت کشیده و الان هم بدون حاشیه هستند .

وی در مورد نتیجه نگرفتن ملوان در بازی های اخیر تیم هم گفت : نباید تقصیر را بر گردن احمد زاده انداخت . وقتی تیم نتیجه نمی گیرد به عوامل زیادی چون مربی ، بد بسته شدن تیم ، عدم حمایت از تیم ، مصدومیت‌ها ، شرایط روحی روانی و ... بستگی دارد . ما این عوامل را بررسی کرده ایم و به جرأت می گویم سهم احمدزاده از این ناکامی‌ها تنها ۲۰ درصد است و ایشان می توانند از این بحران خارج شوند . حتی ما برای فصل بعد هم از ایشان برنامه خواسته ایم .

ایشان در مورد نیمکت نشینی بازیکنانی همچون بادامکی که به تازگی به خدمت گرفته اند گفت : وقتی قرارداد بسته می شود ، قید نمی شود که حتماً فیکس باشد . بازیکن باید توانایی های خود را نشان دهد تا بتواند فیکس باشد و بازی کند .

مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد جایگاه این تیم در جدول تصریح کرد : تیم ملوان هیچ گاه در این جایگاه نبوده است. موفقیت ملوان را باید بصورت کلی دید . تنها تیمی در کشور هستیم که تیم نونهالان ما در کشور اول شده ، نوجوانانمون دوم در کشور ، تیم امید ما اول ، جوانان چهارم و بانوان هم دوم کشور شده است . ملوان در همه رده های سنی در بین چند تیم بالای کشور می باشد . وی برنامه ریزی برای تیم های پایه را از ابتدا در مکتب ملوان دانست .

وی آسیایی شدن بزرگسالان ملوان را هدف باشگاه دانسته و گفت تمام تلاشمان را برای رسیدن به این هدف خواهیم کرد .

وی در مورد تیم های پایه گفت ضعف برنامه ریزی فدراسیون فوتبال باعث این قضیه شده که هزینه‌ها بالاست و تیم‌ها سرمایه گذاری نمی کنند . اگرحوزه ی تیم های پایه را به دو قسمت شمال و جنوب کشور تقسیم کنند هزینه‌ها پایین آمده و باشگاه‌ها بهتر عمل می کنند . وی گفت : برای مسافرت یکی از تیم هایمان در لیگ ۲۰ میلیون خرج می کنیم و اگر اینچنین باشد سال آینده ما تیم نخواهیم داشت و لیگ داخلی در انزلی برگزارمی کنیم تا هزینه هایمان پایین بیاید .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391