برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد ابراهیمی: از تیم یازدهم ۴ نفر از ما یک نفر؟

دوشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۹ — گل

محمد ابراهیمی یا همان اف۱۴ معروف تراکتورسازی این روزها در شرایط مطلوبی قرار دارد.

محمد ابراهیمی

بعد از یک سانحه رانندگی حالا ابراهیمی در اوج امادگی است و نقشی اساسی در موفقیت تراکتورسازی دارد. ابراهیمی که انتظار می رفت در لیست تیم ملی باشد

در این باره می گوید:« اول باید تبریک بگویم به تمام بازیکنانی که در تیم ملی هستند و پیراهن تیم ملی را می پوشند. آنها قطعا لیاقت دعوت به تیم ملی را داشته اند که در اردو هستند. امیدوارم که بازیکنان تیم ملی بهترین بازی شان را انجام بدهند تا دست به دست هم بدهیم و به جام جهانی برویم.
از طرف دیگر گله دارم. به این دلیل که در حق تراکتورسازی اجحاف شد. بازیکنان خوبی در تیم ما بودند که می توانستند به تیم ملی دعوت شوند.به عنوان مثال بازیکنانی مثل مرتضی اسدی، مهدی کیانی، قاسم دهنوی، سیدصالحی و مهدی کریمیان می توانستند در لیست تیم ملی باشند.

در مورد خودم اصلا حرفی نمی زنم. می دانم مشکل اصلی کجاست که دعوت نمی شوم. می دانم از کجا آب می خورد که دعوت نمی شوم اما اصلا بحثی در این رابطه ندارم. فقط می خواهم بگویم که از تیم ما خیلی بیشتر از یک نفر می توانستند دعوت شوند»
محمد ابراهیمی در ادامه می گوید:« یک تیم برنامه ریزی می‌کند و خوب نتیجه می گیرد. خب مشخص است که دلیلش حضور بازیکنان اماده در کنار کادر فنی است. چرا این بازیکنان اماده نباید در تیم ملی هم باشند و روی بازی تیم تاثیر بگذارند؟ یعنی بازیکنان ما فقط بازیکنان لیگی هستند و ملی نیستند؟
چطور تیم یازدهم جدول بیشتر از تیمهای رده دوم و سوم ملی پوش دارد؟ این صحبتها قدیمی و کلیشه ای شده . من می گویم تیم یازدهم با دوم یا سوم نباید فرقی داشته باشد؟» گفته می شود تونی اولیویرا از کی روش خواسته تا بازیکنان کمتری از تراکتورسازی به اردو دعوت کند.
ابراهیمی در این باره می گوید:« اصلا چنین چیزی نیست. چون کی روش آبروی خودش رابیشتر از تونی دوست دارد. اگر قرار بود به خواسته تونی از تراکتورسازی تنها یک نفر دعوت شود چرا سیموئز، دستیار کی روش به قم آمد و بازی ما با صبا را از نزدیک دید؟به نظر من اینها حاشیه است و عده ای قصد دارند برنامه های دیگری را پیاده کنند. »
ابراهیمی درباره دعوت نشدن خودش به اردوی تیم ملی می گوید:« مشکل من چیز دیگری است که خودم بهتر از هر کسی می دانم و احتیاجی نیست در این برهه زمانی آن را بگویم . » مشکلات مالی همچنان دست بردار تراکتورسازی نیست.
ابراهیمی در این باره می گوید:« بی پولی برای ما عادت شده اما ما برای مردم بازی می کنیم و به عشق انها و پیراهن تراکتورسازی وارد زمین می شویم. فقط امیدوارم که جعفری تیم را از بحران خارج کند.
اگر قرار است کمکی شود همین الان شود که تیم در شرایط بی پولی قرار دارد. بازیکنان هم تا یک اندازه می توانند ساکت بمانند و حرفی نزنند. اگر به خواسته های انها بها داده نشود از نظر روحی روانی افت می کنند و دیگر نمی توانند کارایی داشته باشند.
تا اینجای کار هم به خاطر مردم آذربایجان بازی کرده ایم و از این به بعد هم همینطور خواهد بود»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391