برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اخبار تیم فوتبال استقلال؛اخطار مسئولان به چند استقلالی

یکشنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۹ — باشگاه خبرنگاران

اعضای تیم استقلال، به دلیل حواشی اطراف این تیم قصد دارند اوضاع را طوری پیش ببرند که بازیکنان استقلال وارد حاشیه نشوند و با تمام توان برای این تیم به میدان بروند، آخرین اخبار استقلال را بخوانید.

اعضای تیم استقلال اعلام کردند که برای حضور موفق در ترکیب این تیم به آرامش نیاز دارند، اما همواره مشکلاتی برای استقلال ایجاد می شود که اوضاع را برای اعضای این تیم تغییر می دهد و این تیم وارد حاشیه می شود.
اما در این میان مربیان اعلام کردند که رفتار و برخورد و همچنین حاشیه سازی برخی اعضای این تیم باعث می شود که اوضاع برای این تیم متفاوت پیش برود، و از طرفی دیگر عنوان شده است که چند بازیکن این تیم باعث شدند که سرمربی استقلال در خصوص نوع برخورد این نفرات تصمیماتی را اتخاذ کند و شرایط را طوری پیش ببرد که آبی‌ها بتوانند با اوضاعی متفاوت این تیم را همراهی کنند.

گویا برخی نفرات این تیم در خصوص بازی کردن چند بازیکن دیگر در ترکیب تیم و همچنین اوضاع نامناسب خود در استقلال بحث هایی را مطرح کردند که این موضوع به اطلاع امیر قلعه نوعی رسیده است و وی در جلسه ای خصوصی به دور از رسانه‌ها با این چند بازیکن جلسه ای را برگزار کرده و از آنها خواسته است تا تمکزشان را معطوف فوتبال بازی کردن خود کنند و به مسائل دیگر توجهی نداشته باشند، زیرا این مسائل در فوتبال آنها و وضعیتی که این بازیکنان در تیم دارند، تأثیر منفی دارد و عامل این است که آنها حتی اگر شانس برای بازی کردن داشته باشند آن را از دست بدهند و شرایط برای آنها با تغییراتی عمده همراه شود.

از طرفی اعلام شده است که امیر قلعه نوعی خواستار این است که بازیکنان در تیم اسیر حاشیه نشوند و شرایط را طوری پیش ببرند که سرمربی استقلال نیز بتواند با شرایط روحی ایده آل اوضاع را برای این تیم تغییر دهد اما در نهایت در جلسه مقرر گردید که از این پس بازیکنان در خصوص حضور یا عدم حضور دیگر بازیکنان و همچنین مباحث حاشیه ای صحبتی را مطرح نکنند و از طرفی، تمرکز روی فوتبال و هدف تیم استقلال برنامه اصلی قلعه نوعی و استقلالی هاست و بازیکنان باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

*انصاری فرد و حاتمی علیه یکدیگر، شایعه نیست

فرزاد حاتمی، مهاجم تیم استقلال پس از حضور در این تیم از سوی کی روش به تیم ملی دعوت شد و این اتفاق برای و اعضای تیم استقلال خوشایند است، اما در این میان این انتخاب و مباحث مربوط به وی توسط برخی بازیکنان طور دیگری اعلام و عنوان شده است.

براساس این گزارش،کریم انصاری فرد، مهاجم تیم پرسپولیس، پس از انتخاب این مهاجم و حضورش در اردوی تیم ملی مباحثی را عنوان و مطرح کرده است که شرایط را برای وی تغییر می دهد و این موضوع باعث این می شود که آبی‌ها نسبت به این جریان واکنش نشان داده و خواستار این باشند که مهاجم قرمزها حاشیه سازی نکرده و در آستانه حضور مهاجم استقلال در تیم ملی آرامش لازم را داشته باشد و مباحث حاشیه ای در عملکرد وی تاثیرگذار نباشد زیرا در حضور وی در ترکیب تیم استقلال نیز مؤثر است، اما این در حالی است که مهاجم پرسپولیس مدعی شده هیچ گونه بحثی را در خصوص فرزاد حاتمی انجام نداده است و این موضوع را پیگیری می‌کند زیرا وی مدعی است که کاری به این مسائل و موضوعات ندارد و دخالتی در این خصوص انجام نداده است و قصد ندارد در مورد دیگر مهاجمان تیم ملی صحبت کند زیرا این موضوع در حیطه وظایف وی نیست و این بازیکن قصد دارد روی عملکرد خودش تمرکز کند، اما عنوان شده است که ما بین آنها مسائلی وجود دارد که قرار نیست، مشخص شود به همین دلیل انصاری فرد اعلام کرده است، حضور دیگر مهاجمان لیگ در تیم ملی به وی ارتباطی پیدا نیمی کند و این بازیکن هیچ گونه اظهار نظری در مورد حاتمی انجام نداده است، اما آبی‌ها در این مورد موضع گیری کردند از حاتمی خواستند سکوت اختیار کرده و پاسخی به وی ارائه ندهد زیرا وی می تواند عملکردش و حضور در تمرینات تیم ملی چنین اقدامی را بخوبی انجام دهد.

*اختلاف قلعه نویی با نکونام بالا گرفت؟

گفته می شود که اوضاع جواد نکونام در تیم استقبال ایده آل نیست و هر لحظه ممکن است این بازیکن را از استقلال جدا شود و به تیم دیگری برود و نتواند آبی‌ها را همراهی کند اما این موضوع هنوز به قطعیت رسیده است.
بر اساس این گزارش : امیر قلعه نوعی تا پایان فصل به همه بازیکنان خود نیاز دارد و در این میان وی با اوضاعی رو به رو شده است که حضور برخی نفرات در این تیم وی را با مشکلاتی روبرو می‌کند و سرمربی استقلال اعلام کرده است هیچ بازیکنی را با زور در تیم حفظ نمی کند و قصد دارد طوری رفتار کند که بازیکنان استقلال با تمایل و انگیزه ی کامل در استقلال بمانند و آبی‌ها را همراهی کنند.

از طرفی اعلام شده است که این مربی اعلام کرده است هر بازیکنی که با شرایط تیمی مخالف است می تواند با مدیران صحبت کرده و این تیم را ترک کند.

این اتفاق در حالی برای چند بازیکن رخ داده است که سوژه اصلی استقلال جواد نکونام است زیرا اعلام شده است وی با قلعه نوعی مشکلات دارد که این مسائل دراین تیم بوجود آمده است و در صورتی که ادامه دار باشد همکاری طرفین ثمری ندارد، اما این مسائل هر چند وقت یک بار عنوان می شود تا شرایط برای این تیم تغییر کند، به همین دلیل مسئولین با آن مقابله می کنند و عنوان داشتند که این مسائل تنها شایعه است و سرمربی آبی‌ها رابطه ی خوبی با جواد نکونام دارد و قصد دارد وی را تا پایان فصل حفظ کند.

*سرپرست استقلال با قلعه نوعی سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب می کند

میرشاد ماجدی ، سرپرست تیم استقلال توانست با بهبودی شرایط در کمیته جوانان شرایط خود را در تیم استقلال طوری پیش ببرد که در این تیم دچار مشکل نشود و همراهی استقلال را نیز تا پایان فصل جزو وظایف کاری خود قرار دهد اما دراین میان وی با مشغله ی کاری زیادی روبروست.

براساس این گزارش : شرایط برای سرپرست استقلال طوری است که وی باید دراین تیم کمیته جوانان فعالیت داشته باشد و با اوضاعی ایده آل تیم ملی و استقلال را هدایت کند اما دراین میان وظیفه ی وی برای انتخاب سرمربی تیم جوانان سنگین شده است و این موضوع وضعیت را متفاوت پیش می برد زیرا ماجدی در حال حاضر باید درخصوص سرمربی تیم جوانان تصمیم گیری کند و در نظر دارد دراین خصوص با قلعه نویی وارد شود و مشورت شود، وی که در تیم استقلال حضور دارد با امیر قلعه نویی رابطه ی حسنه و نزدیکی دارد و اعلام شده است که وی به دلیل حضور در استقلال نباید به قرمز و یا آبی بودن فرد مورد نظرش برای حضور در تیم ملی جوانان توجهی داشته باشد و بر اساس لیاقت و توانایی فرد مورد نظر باید وی را مورد ارزیابی قرار داده و در خصوص حضورش در تیم ملی تصمیم گیری کند.

این در حالی است که این انتخاب قرار است به زودی عملی شود و اعضای تیم استقلال در این خصوص با شرایط روبرو هستند که قرار است به ماجدی یاری برسانند اما اعلام شده است که این همکاری نباید ایجاد شائبه کند و باید کاملا مثمر ثمر و مثبت باشد تا تیم ملی دچار مشکل نشود.

*انتقاد قلعه نوعی و آبی‌ها از سپاهان: مشکل سپاهان تیم نیست، فرد است

اعضای تیم استقلال انتقاد رسمی و شدید خود را نسبت به سپاهانی‌ها ارائه کردند و مدعی شدند که اعضای مسئول این تیم می خواهند به مشکلات خود با استقلال پایان دهند و این موضوع شرایط را برای دو تیم در رابطه ی اعضای این دو باشگاه تغییر داده است.

بر اساس این گزارش : شکایت آبی‌ها از سپاهان ارائه شده است و مسئولین این تیم از کمیته انضباطی خواستند هر چه سریعتر اقدامات لازم را در خصوص رسیدگی به این پرونده انجام دهند اما این اتفاق مشخص نیست رخ دهد زیرا اعلام شده است ، مسئولین در فدراسیون به مسائل مربوط به شکایت باشگاهها از یکدیگر به دلیل مسائل این چنینی و حاشیه‌ها اهمیت زیادی نمی دهند زیرا پرونده های مهمتر در اختیار آنهاست که این مسائل از اهمیت به مراتب کمتری برخوردار است ، به همین دلیل آبی‌ها که اصرار فراوانی دارند این مسائل را هرچه سریعتر تمام کنند و با شکایت در صدد این هستند که اوضاع را تغییر دهند با وضعیت متفاوتی روبه رو شدند حتی اعلام شده است که علاوه بر مسئولین امیر قلعه نوعی نیز در این خصوص دلخوری هایی دارد و حتی در جلسه ای در باشگاه عنوان شده است که مشکلات اعضای مسئول تیم سپاهان با تیم استقلال نیست و افراد هستند که سپاهانی‌ها با آنها دچار مشکل هستند و سعی دارند که تیم را وارد حاشیه کنند تا این تیم به نتایج مورد نظرش نرسد.

از طرفی مدیریت استقلال مدعی است که سپاهانی‌ها به دلیل اینکه در صدر حضور ندارند و نتوانستند گوی رقابت را از استقلال بربایند، با این تیم دچار مشکل شدند و این مسائل را مطرح می کنند که استقلال وارد حاشیه شده و از صدر جدول سقوط کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391