برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عنایتی: قاسمپور نگذاشت از مس بروم، از او ناراحتم

شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۹ — گل

مس کرمان در گلزنی مشکل دارد و لوکا جواب تمام منتقدان را با این جمله می‌دهد: «ما یک ادینیو در خط حمله کم داریم.»

امیر قلعه‌نوعی و رضا عنایتی

قاعدتا این حرف نباید به مذاق مهاجمان مس از جمله رضا عنایتی خوش بیاید. عنایتی از وضعیت موجود در تیم مس راضی نیست، گفتگوی او را به نقل از ایران ورزشی بخوانید.

آقارضا؛ می‌گویند لوکا برای این‌که به بازی‌های تو معترض بوده، دایما ادینیو را صدا می‌زده است!

من متوجه نشدم اما مشکلی با لوکا ندارم.

در مصاحبه قبلی‌ات گفتی که لوکا رفتارش نسبت به قبل تغییر کرده اما مثل این‌که هنوز سر بازیکنان داد و بیداد می‌کند!

لوکا یک مقدار آرام‌تر شده است اما در بازی با آلومینیوم حق داشت عصبی باشد. هفت هشت موقعیت گل را از دست دادیم. من خودم دو موقعیت داشتم که نتوانستم گل کنم، طبیعی است که در این شرایط مربی عصبانی شود.

اینطور که گفته می‌شود در بازی قبلی هم در رختکن داد و بیداد کردی.

نه، من اصلا صحبت هم نمی‌کنم چه برسد به داد و بیداد. من شور و حال قدیم را ندارم. نمی‌دانم چه کسانی می‌خواهند برای تیم حاشیه درست کنند. اینجا همه با هم درگیر هستند، همه زیرآب هم را می‌زنند.

منظورت چه کسانی است؟

نمی‌دانم، خیلی‌ها با مس مشکل دارند. از بیرون تلاش می‌کنند که تیم نتیجه نگیرد. آمدم به تیمی که حاشیه نداشته باشد غافل از این‌که مس پر از حاشیه است. فکر می‌کنم امسال پرحاشیه‌ترین تیم لیگ هستیم. از ابراهیم قاسمپور هم خیلی ناراحتم.

چرا؟

چون نگذاشت از مس جدا شوم، من روحیه خودم را می‌شناسم. نمی‌توانستم با این حاشیه‌ها کنار بیایم. می‌خواستم نیم‌فصل جدا شوم اما قاسمپور نگذاشت. آن وقت خودش از این تیم رفت. باور کنید من مسئولان تیم را راضی کرده بودم اما قاسمپور نگذاشت جدا شوم.

پس معتقدی امسال سرنوشت تو را قاسمپور عوض کرد؟

ایشان مربی بزرگی است اما می‌گفت در قبال عنایتی بازیکن بزرگ می‌خواهیم، تیم‌ها هم وقتی شرایط را اینطوری می‌دیدند از گرفتن من صرف‌نظر می‌کردند.

به نظر می‌رسد هنوز دلت با استقلال است.

استقلال تیم محبوب و دوست‌داشتنی من است اما باور کنید تمرکزم روی مس است.

گفتی در مس همه زیرآب هم را می‌زنند، در بین بازیکنان چه کسانی این خصوصیت را دارند؟

منظورم بازیکنان نبود. اتفاقا تنها بین بازیکنان وحدت وجود دارد. ما به حاشیه‌های بیرون تیم کاری نداریم و برای موفقیت تیم‌مان می‌جنگیم البته این را هم بگویم طی این چند وقت اخیر از دست بعضی‌ها ناراحت هستم.

چه کسانی؟

آنهایی که انتقاد می‌کنند و می‌گویند خط حمله مس ضعیف است.

به نظر تو نباید انتقاد کنند؟

برای آنها که چیزی نمی‌دانند و همینطوری انتقاد می‌کنند متاسفم. مهاجمان مس تاکنون ۱۶ گل زده‌اند، ضمن اینکه خط حمله ضعیف نیست، کار تیمی حمله ضعیف است. به بازی‌های جلال رافخایی نگاه کنید، بازیکن خوب و باتکنیکی است اما ۹ تا از گل‌های خود را از روی نقطه پنالتی زده است.

برای ضعف کار حمله، لوکا کاری نکرده؟

ایشان تلاش کرده تا تیم جلوتر برود اما باز هم زمان نیاز است.

بازی با سایپا را در پیش دارید، این بازی را چطور می‌بینی؟

شرایط جدول حساس است. با یک برد می‌توانیم تا مکان پنجم هم برویم و با یک باخت، دو سه پله سقوط می‌کنیم. امتیازهای تیم‌ها نزدیک به هم است و همین شرایط را سخت می‌کند و باعث استرس تیم‌ها می‌شود اما ما بیرون خانه خوب بازی می‌کنیم. امیدوارم مقابل سایپا هم بتوانیم نتیجه مورد نظر را بگیریم و شرایطمان را در جدول بهتر کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391