برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصفهانیان:باید ۸ تلویزیون بخرم و بازی‌ها را مستقیم ببینم!

جمعه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۸ — فارس

رئیس کمیته داوران در واکنش به اظهارات مدیرعامل سپاهان می‌گوید: اگر بخواهم همه بازی‌ها را تماشا کنم باید ۸ تلویزیون بخرم و همه کانال‌ها را با هم ببینم.

فریدون اصفهانیان

فریدون اصفهانیان در خصوص حاشیه هایی که در این مدت برای داوران در لیگ برتر ایجاد شده صحبت های زیر را مطرح کرد:

در این چند هفته اعتراض های زیادی به جامعه داوری شده،در این خصوص توضیح دهید؟

ما نمی گوییم نباید اصلا نباید از جامعه داوری انتقاد شود چون از هر مجموعه ای انتقاد نشود کارها درست پیش نمی رود اما دوستان به خاطر برخی مشکلات خود از داوران انتقاد می کنند. عده ای فرافکنی می کنند تا مشکلات را گردن داوران بیندازند. دوستان مدیر عامل وقتی می‌بینند با کلی هزینه و تماشاگر تیمشان نتیجه نمی گیرد به جای توجیه علت یابی کنند که چرا این اتفاق افتاده نه اینکه همه چیز را بر گردن کمیته داوران بیندازند. در کل دنیا هم داوران اشتباه می کنند. آنها دوست دارند همیشه سربلند از زمین بیرون بیایند چون حیثیت خود را گروی این کار گذاشته اند. متاسفانه آنهایی که مشکل تاکتیک دارند و تیمشان خوب کار نمی کند همه چیز را بر گردن داوران می اندازند. گاه می گویند زمین خراب بود، و برخی می گویند دست های پشت پرده وجود دارد، آقایان اگر دست های پشت پرده وجود دارد آنها را معرفی کنید، اگر جامعه پذیرفت ما هم می پذیریم.

حسین فرکی هم اعتقاد داشت برخی مربیان و مدیران مغرضانه از داوران انتقاد می کنند.به نظر شما صحبت های مربیان چقدر بار روانی روی داوران ایجاد می کند؟

فرکی خودش بازیکن ملی بوده و همه چیز را فوتبالی می بیند. برخی‌ها فقط به نتیجه فکر می کنند و می خواهند منافعشان به خطر نیفتد. متاسفانه رحیمی مدیر عامل سپاهان اعلام کرده که من حتما باید بازی‌ها را ببینم.آیا من در راه و در خیابان هم باید بازی‌ها را ببینم؟ ضمنا اگر من بخواهم تمام مسابقات را تماشا کنم باید ۸ تلویزیون بخرم و همه کانال‌ها را به صورت مستقیم تماشا کنم! من چگونه می توانم همه بازی‌ها را مستقیم ببینم؟ اما بعد از انجام مسابقات فیلم آنها را تماشا می کنم. انصافا اگر داوران اشتباه صورت بگیرد هم داور محروم و هم جریمه می شود اما این عزیزان بدانند این همه انتقاد از جامعه داوری درست نیست.

ظاهرا مدیران سایپا و یکی دو باشگاه دیگر به خاطر وضعیت داوری به کمیته داوران نامه نوشته اند...

آنهایی که نامه نوشته اند قطعا بازی های تیمشان آنالیز و روند داوری را دوباره بررسی می کنیم اما آنها بدانند اگر اشتباهی هم شده باشد تاثیری در روند نتیجه بازی نخواهد داشت. ما سعی می کنیم به اعتراضات پاسخ دهیم تا شائبه به وجود نیاید.

ظاهرا غیاثی و صفیری مدتی است در جلسات کمیته داوران شرکت نمی کنند. در این خصوص صحبت کنید.

ما در کمیته داوران ۶ نفر هستیم و قصد داریم یک نفر دیگر را هم اضافه کنیم اما این دو نفر باید دلایل غیبت خود را به صورت کتبی به ما اعلام کنند و اگر نخواهند در ادامه جلسات حضور پیدا کنند قطعا نفرات دیگری جایگزین آنها خواهند شد.

از عملکرد محسن قهرمانی در دربی ۷۶ راضی بودید؟

با وجود این همه فضا و انتقاداتی که شد من عملکرد قهرمانی را مثبت ارزیابی کردم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391