برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده حاضر به نشستن کنار قائم مقام باشگاه رویانیان نشد

جمعه، ۶ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۰ — خبرآنلاین

درحالی که قرار بود علی فتح الله زاده و رویانیان مهمان ورزش و مردم باشند به دلیل غیبت رویانیان ، فتح الله زاده هم کنار قائم مقام پرسپولیس ننشست!

علی فتح الله زاده

برنامه ورزش و مردم چند ساعت پیش از دربی قرار بود با حضور علی فتح الله زاده و محمد رویانیان برگزار شود اما در آخرین ساعات ، رویانیان از حضور در تلویزیون منصرف می شود تا قائم مقامش یعنی بهروز منتقمی راهی برنامه شود. فتح الله زاده که از این تغییر در برنامه خبر نداشته به رغم بیماری راهی استودیوی ورزش و مردم می شود اما وقتی می بیند برنامه عوض شده ، بیماری اش را بهانه می‌کند و اصرار دارد به دلیل گرفتگی صدا و بدی حال عمومی اش نمی تواند حرف بزند. او تقریبا تا پایان برنامه هم بیرون از استودیو بود اما در ۳ یا ۴ دقیقه آخر تنها وقتی که منتقمی از استودیو بیرون می آید وارد صحنه می شود و برای طرفداران دو تیم حرف می زند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391