برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیروزی:فدراسیون دلخوشی مردم آبادان را نگیرد

پنجشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۳ — ایسنا

علی فیروزی گفت: با شرایطی که داریم، اگر از سپاهان یک امتیاز هم بگیریم، برای تیم ما از لحاظ روحی اثرات خیلی خوبی را خواهد گذاشت.

علی فیروزی

سرمربی صنعت‌نفت آبادان در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر سپاهان گفت: ما چیزی برای از دست دادن نداریم و به دنبال بازی زیبا هستیم. تمام تیم‌ها با هم یکسان هستند. با تمام احترامی که برای تمام تیم‌ها قائل هستم، تمام تیم‌های حاضر در لیگ‌برتر تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و فقط مدیریت باعث شده تفاوتی بین تیم‌ها ایجاد شود.

وی ادامه داد: من نه به دنبال یک امتیاز هستم و نه سه امتیاز ولی با این شرایطی که ما داریم، نمی‌گویم که یک امتیاز هم بسیار عالی است ولی برای تیم ما از لحاظ روحی اثرات خوبی را خواهد داشت. تنها مصدوم ما والری است. سعی کرده‌ام، انگیزه زیادی را به بازیکنانم بدهم و امیدوارم که در بازی فردا، بازیکنان بتوانند بدون استرس کیفیت خود را نشان دهند.

سرمربی صنعت‌نفت آبادان درباره تیم ملی هم گفت: همگی تلاش می‌کنیم که شاخص‌ترین‌ها به تیم ملی فوتبال معرفی شوند. باید کارشناسان تصمیم بگیرند که اگر بازیکنان بیشتر در اختیار تیم ملی باشند، کمکی به تیم ملی خواهد کرد یا تفاوتی نخواهد داشت اما در هر صورت بازی با لبنان بازی بسیار خوبی بود و مطمئنا اثرات خوبش را در بازیکنان در بازی‌های آتی خواهیم دید.

وی با اشاره به این جمله امام بعد از جنگ که "اگر کسی دل مردم آبادان و خرمشهر را شاد کند، مثل این است که عبادت کرده است"، بیان کرد: امیدوارم فدراسیون دلخوشی مردم آبادان (صنعت‌نفت) را نگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391