برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیروزی: این آقا، شده آفت فوتبال آبادان!

دوشنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۴۴ — گل

خبر سکته سرمربی نفت آبادان از خبرهای مهم روزهای اخیر بود. علیرضا فیروزی که بعد از شکست تیمش در اصفهان با یک لیدر درگیر شده و تا مرز سکته رفته است، از این اتفاق می‌گوید.

علی فیروزی

این گفتگو را بخوانید تا به نقش لیدرها در فوتبال آبادان بیشتر پی ببرید!

اوضاع و احوال؟

بهتر هستم. از بیمارستان اومدم و با آزمایش‌هایی که انجام دادم ظاهرا بهبودی حاصل شده.

ماجرای شما و لیدر؟

در باشگاه ما لیدر‌ها اکثرشون آدمهای خوبی هستند، اما این آقای رضا قیم آفت فوتبال آبادان شده حتی در سال گذشته هم آقای کوهنورد رو با مشت زده بودند که بینی ایشون شکست و در بازی گذشته ما هم به آقای کوهنورد فحش ناموسی می‌دادند که ایشون با چشم گریون بازی رو ادامه می‌داد و همین امر باعث شد کوهنورد که یک بازیکن خوب و تاثیرگذار هست دو تا اشتباه فردی کنه و ما ضربه بخوریم.

ایشون واقعا لیدره؟

ایشون با گرمکن و لباس نفت آبادان روی سکو‌ها قرار می‌گیره و جالب اینجاست که رئیس کانون هواداران هم کنار این آقا می‌شینند و ایشون رو جمع نمی‌کنند. این آقا حتی تو تیمهای پایه مربی عوض کرده چون از مربی‌های قبلی پول می‌گرفته. اما من به این آقا باج نمیدم و به بازیکنای تیم هم گفتم که باج ندهند. اگر کسی این کار رو انجام بده من خودم از تیم اخراجش می‌کنم.

ماجرای سکته؟

بعداز بازی دیدم دم اتوبوس این آقای رضا قیم داره به بچه‌ها فحش می‌ده. دیگه طاقت نیاوردم و گفتم چیه چون پول نگرفتی بهت باج ندادیم عصبانی شدی که اون هم شروع به فحاشی کرد و من هم فشارم افتاد و در هواپیما به اوج رسید که با کمک دوستان به بیمارستان نفت رفتم و دوستانم آقای مرزاوی، رضاییان و مسئولین نفت لطف کردند و به بیمارستان رفتم که دکتر‌ها گفتند اگر ۲۰ دقیقه دیر‌تر می‌رسیدی از دنیا رفته بودی... این آقا حتی برای کارت مربی‌گری من از طریق یکی از مربی‌های مجموعه نفت مشکل به وجود آورد و من نتونستم بازی رو روی نیمکت بشینم.

مگه آبادان مسول نداره؟ قانون نداره؟

چرا اتفاقا هم پلیس داره، هم حراست باشگاه، هم نیرو‌های امنیتی، هم مسئول! اما باید یک راه حل درست پیدا کنیم و این آدم رو که باعث نابودی باشگاه و فوتبال نفت آبادان شده به طور کلی حذف کنیم تا اون وقت مردم ببینند مشکل از آقای مظلومی یا قاسمپور و‌ پورحیدری و تقوی نیست. مردم آبادان من از همین جا اعلام می‌کنم که این آقای معلوم‌الحال فوتبال شهرتون رو داره نابود می‌کنه و تنها سرگرمی شما رو به نابودی می‌کشه.

این حرفها رو می‌زنید با چاقو نزنه شما رو آقافیروزی؟

من از این آقا نمی‌ترسم و تصمیم خودم رو گرفتم. من جونم رو واسه باشگاه می‌دم. من تمام زندگی خودم رو از باشگاه نفت آبادان دارم از مردم عزیز آبادان دارم از مردم زحمتکش و بامعرفت آبادان. اما مردم بدونند که این آدم فوتبال آبادان رو داره نابود می‌کنه و من هم دیگه از هیچی نمی‌ترسم و جونم رو هم واسه باشگاه و آبادان می‌دم.

و مسئولین باشگاه؟

حتما اقدام می‌کنند و من هم پرونده پزشکی خودم رو به دادسرا بردم و شکایت می‌کنم و تا آخرش میرم. من از این آقا نمی‌ترسم و خدا رو پشت خودم دارم و حمایت مردم عزیز آبادان رو که حق رو از باطل تشخیص می‌دهند. من از این باشگاه تا این لحظه پولی نگرفتم چه اینجا و چه در تیم نفت نوین حتی از خودم هم پول خرج کردم و از جونم هم مایه می‌گذارم.

آینده؟

مردم از ما حمایت کنند و دنبال حقیقت باشند و کمک کنند که در لیگ باقی بمونیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391