برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیروزی: باید آبادانی‌ها بدانند چه کسی چنین بلایی سر تیمشان آورده!

دوشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۰ — ایسنا

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره تساوی تمیش برابر آلومینیوم هرمزگان گفت: فکر می‌کنم آبادانی‌ها یکی از بهترین بازی‌های تیم ما را در لیگ دیدند و ناراحتیم که چرا خوب بازی کردیم ولی نتیجه نگرفتیم.

تیم صنعت نفت آبادان

علی فیروزی اظهارکرد: برابر آلومینیوم بسیار خوب بازی کردیم ولی متاسفانه آن قدر استرس بازیکنان بالا است که نمی‌توانند از موقعیت‌های بسیاری که به دست می‌آورند، استفاده کنند.

وی ادامه‌داد: بازیکنانم در گذشته آن قدر بسته ‌بازی می‌کردند که اکنون باورشان نمی‌شود که این همه موقعیت به دست می‌آورند. معتقدم یک جای کار ما ایراد دارد که آن هم به بالابودن استرس بازیکنان و تمرین نکردن اصولی آن‌ها در گذشته برمی‌گردد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان‌کرد: وقتی در چندین و چند ماه گذشته تمرینات اصولی‌ای صورت نگرفته است، یک ‌شبِ بسیار سخت است که نوع بازی‌ای که همراه آن گل‌زنی هم باشد را تغییر داد.

وی افزود: اکنون فوتبال تیم ما تغییر کرده و نسبت به گذشته بسیار تهاجمی‌تر بازی می‌کنیم ولی برای گل زدن باید شرایط بهتری فراهم شود و زمان نیز بیشتر باشد اما متاسفانه یکسری از آدم‌ها هستند که کارهایی را به عمد انجام می‌دهند که تیم نتواند نتیجه بگیرد.

وی خاطرنشان‌کرد: این هفته نیز همان افرادی که در دیدار گذشته ما با سپاهان از روی سکوها به تیم فحاشی می‌کردند در این دیدار هم به تیم و بازیکنان فحاشی کردند و هیچ کسی هم عکس‌العملی نشان نداد.

فیروزی گفت: معتقدم کسانی که در باشگاه به کاستا و کاسیمیرو پول دادند و باعث شدند که اکنون تیم در این جایگاه باشد، باید جوابگو مردم باشند چرا که این تیم متعلق به مردم است و آن‌ها هم باید بدانند که چه کسی این بلا را بر سر تیم آورده است.

وی افزود: شاید به لحاظ این‌که من علی فیروزی هستم همه از حمله قلبی من خبردار شدند در حالی که ممکن است این اتفاق برای افراد دیگری که هوادار تیم هستند هم افتاده باشد. به هر حال معتقدم که باید باعث و بانی این کار مشخص شود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره دیدار با آلومینیوم اظهارکرد: در شروع نیمه اول هدف‌مان این بود که نسبت به حریف شناخت پیدا کنیم که به هدف‌مان رسیدیم و توانستیم حملات بسیاری هم به سمت دروازه آن‌ها داشته باشیم.

وی ادامه‌داد: از نقاط ضعفی که در آنالیز حریف پیدا کرده بودیم، خوب استفاده کردیم و موقعیت‌های گل‌زنی بسیاری هم به دست آوردیم. برای اولین بار است که می‌خواهم درباره داوری صحبت کنم؛ به نظرم داور نسبت به تیم حریف بسیار محبت داشت و تیمی که فشار روی آن است باوجود چنین مسایلی عصبی می‌شود.

فیروزی عنوان‌کرد: در نیمه اول تمام بازی در زمین حریف بود و ما موقعیت‌های گل‌زنی بسیاری داشتیم و شاید بتوان گفت که ۱۰ تا ۱۲ موقعیت گل‌زنی به دست آوردیم اما متاسفانه از این موقعیت‌ها به خوبی استفاده نکردیم.

وی افزود: این دیدار یکی از بهترین بازی‌های تیم ما بود ولی ناراحتیم که چرا نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم که البته نگرفتن نتیجه دلیل دارد که آن هم به آدم‌هایی برمی‌گردد که در گذشته با تیم بودند و این استرس‌ها باعث شده که اکنون بازیکنان تمرکز لازم را برای زدن ضربات نهایی نداشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره تیم آلومینیوم گفت: با تمام احترامی که برای تیم حریف و کادر فنی آن قایل هستم، به نظرم آن‌ها برای گرفتن یک امتیاز به آبادان آْمدند که به آن‌ هم رسیدند و در واقع این یک امتیاز را ما به آن‌ها تقدیم کردیم و شاید اگر نیمی از موقعیت‌های ما در چارچوب آن‌ها می‌رفت، چهار، پنج گل به آن‌ها می‌زدیم. درکل آلومینیوم هم تیم خوبی بود.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان روز جمعه (۲۷ بهمن‌ماه) در هفته بیست‌وششم رقابت‌های لیگ برتر کشور با تساوی ۲ بر ۲ مقابل آلومینیوم متوقف شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391