برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیروزی: عدم حضورم روی نیمکت به تیم ضربه زد

چهارشنبه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۶ — ورزش۳

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: عدم حضورم روی نیمکت تیم باعث شد که تیم ضربه بخورد.

علی فیروزی

علی فیروزی در خصوص تساوی دو تیم فوتبال صنعت نفت و گهر در هفته‌ای که گذشت، عنوان کرد: در این بازی ۴ بازیکن خود را در اختیار نداشتیم، از بازیکنانی استفاده کردیم که به آنها کمتر میدان رسیده بود. تغییرات زیادی داشتیم و به همین دلیل برای دستیابی به نتیجه نیازمند فرصت هستیم.

وی ادامه داد: در دیدار برابر گهر موقعیت‌های خوبی را خلق کردیم اما متاسفانه نتوانستیم به گل دست یابیم. در مدت باقی مانده محکوم به بازی تهاجمی هستیم. در گذشته بازی‌های صنعت نفت بسته انجام می‌شد اما شرایط هم اکنون اینگونه نباید باشد.

سرمربی صنعت نفت در مورد اینکه آیا نوع بازی مربیان پرتغالی صنعت نفت را در گذشته نمی‌پسندد، یاد آور شد: من احترام خاصی برای همه مربیان قائل هستم. آنها عقیده داشتند به گونه دیگری بازی کنند. می‌گویم هم اکنون باید شرایط به گونه‌ای باشد که تهاجمی بازی کنیم. چاره‌‌ای غیر از این نداریم. چیزی برای از دست دادن نداریم و باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا بتوانیم امتیازات لازم را کسب کنیم.

فیروزی در مورد اینکه چرا روز گذشته روی نیمکت ننشسته تصریح کرد: یکسری از مدارکم مشکل داشته و باید به تهران بیایم تا ببینم مشکل چه بوده است. به هر حال آدم‌های خیرخواه در آبادان زیاد هستند.

وی در مورد اینکه آیا مشکلی در این زمینه وجود داشته که در بازی هفته قبل توانسته روی نیمکت بنشیند اما در این هفته اجازه حضور روی نیمکت را نداشته، گفت: قرار داد من ثبت نشده و فدارسیون برای دیدار هفته گذشته مجوز موقت به من داد من مدارک را فرستاده بودم اما به دست آنها نرسیده بود. دقیقا نمی‌دانم مشکل کار کجاست. عدم حضورم روی نیمکت در این دیدار به تیم ضربه زد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت یاد آور شد: خودم هم از اینکه در این دیدار نتوانستم روی نیمکت بنشینم تعجب کردم. مشکل خاصی نیست و امیدوارم هرچه زودتر مسئله حل شود. تیم صنعت نفت مشکلات زیادی دارد که اضافه شدن این مسائل به تیم ضربه خواهد زد.

فیروزی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به اینکه ۱۰ هفته به پایان مسابقات باقی مانده امیدی به بقای این تیم در لیگ برتر دارد، خاطر نشان کرد: منطق می‌گوید امکان بقا وجود ندارد اما من عاشق هستم و هر چه دارم از صنعت نفت است. آدم عاشق کور هم خواهد شد و برای رسیدن به عشق خود چشم‌هایش را می‌بندد و تمام تلاش خود را می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391