برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گلایه قلعه نوعی به رویانیان: شیرینی چی میگه؟

یکشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۵۸ — گل

امیر قلعه نوعی در محل تمین استقلال بود و تازه ۵ دقیقه از تمرین گذشته بود که وکیل او با وی تماس گرفت و اعلام کرد که برای رسیدگی به شکایت از تراکتور بابت مطالباتش باید ساعت ۱۵و ۳۰ دقیقه به فدراسیون بیاید.

امیر قلعه‌نوعی و محمد رویانیان

قلعه نوعی هم تمرین را ترک کرد و روانه فدراسیون شد. او به همراه ماجدی و ابراهیمی وکیل خود به درب فدراسیون که رسید، رویانیان هم آمد. مشخص نشد رویانیان به چه منظور به فدراسیون آمده اما او با دیدن قلعه نوعی گفت: اینجا چکار می کنی پهلوون؟ قلعه نوعی جواب داد: برای پیگیری طلبم از تراکتور آمده ام. رویانیان هم گفت: ماشاالله تو از همه ایران طلب داری. و قلعه نوعی پاسخ داد: بد کردم تیم را آسیایی کردم حالا باید دنبال مطالباتم بدوم. بعد آنها وارد فدراسیون شدند. امیر از حرفهای سعید شیرینی گلایه کرد و گفت: من نمی دانم کجای حرفم در مورد شما بد بوده. رویانیان هم با عذر خواهی از قلعه نوعی گفت: شما به دل نگیر.

جلسه رسیدگی به شکایت قلعه نوعی در طبقه سوم فدراسیون با حضور وکیل وی و صالحی رییس کمیته استیناف و همکاران او برگزار شد و از باشگاه تراکتور کسی در جلسه حضور نداشت. قلعه نوعی و ابراهیمی وکیل وی توضیحات لازم را دادند و مدارک خود را ارائه نمودند و مقرر شد کمیته استیناف بعد از شور نهایی رای خود را در مورد طلب ۳۵۰ میلیون تومانی قلعه نوعی از تراکتور صادر نماید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391