برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گلایه قلعه نوعی به رویانیان: شیرینی چی میگه؟

یکشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۵۸ — گل

امیر قلعه نوعی در محل تمین استقلال بود و تازه ۵ دقیقه از تمرین گذشته بود که وکیل او با وی تماس گرفت و اعلام کرد که برای رسیدگی به شکایت از تراکتور بابت مطالباتش باید ساعت ۱۵و ۳۰ دقیقه به فدراسیون بیاید.

امیر قلعه‌نوعی و محمد رویانیان

قلعه نوعی هم تمرین را ترک کرد و روانه فدراسیون شد. او به همراه ماجدی و ابراهیمی وکیل خود به درب فدراسیون که رسید، رویانیان هم آمد. مشخص نشد رویانیان به چه منظور به فدراسیون آمده اما او با دیدن قلعه نوعی گفت: اینجا چکار می کنی پهلوون؟ قلعه نوعی جواب داد: برای پیگیری طلبم از تراکتور آمده ام. رویانیان هم گفت: ماشاالله تو از همه ایران طلب داری. و قلعه نوعی پاسخ داد: بد کردم تیم را آسیایی کردم حالا باید دنبال مطالباتم بدوم. بعد آنها وارد فدراسیون شدند. امیر از حرفهای سعید شیرینی گلایه کرد و گفت: من نمی دانم کجای حرفم در مورد شما بد بوده. رویانیان هم با عذر خواهی از قلعه نوعی گفت: شما به دل نگیر.

جلسه رسیدگی به شکایت قلعه نوعی در طبقه سوم فدراسیون با حضور وکیل وی و صالحی رییس کمیته استیناف و همکاران او برگزار شد و از باشگاه تراکتور کسی در جلسه حضور نداشت. قلعه نوعی و ابراهیمی وکیل وی توضیحات لازم را دادند و مدارک خود را ارائه نمودند و مقرر شد کمیته استیناف بعد از شور نهایی رای خود را در مورد طلب ۳۵۰ میلیون تومانی قلعه نوعی از تراکتور صادر نماید.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391