برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه‌نویی: فردوسی‌پور به جامعه و فوتبال خیانت می‌کند

پنجشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۸ — ایسنا

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر راه‌آهن از هفته ۲۵ لیگ برتر گفت:

امیر قلعه‌نوعی

به این لیگ بازیکن جوان زیاد تحویل داده‌ام. همین الان می‌گویم که میثم جودکی آینده دفاع تیم من است. من در بازی دوستانه بازی ندهم، چه زمانی به بازیکنان جوانم بازی بدهم؟ آقایان مطبوعاتی از همه شما ممنونم ولی همین آقای سررشته‌داری شاهد است که بارها در آن جلسه گفته شد، اخبار این نشست به بیرون درز نکند ولی متاسفانه عین "واو" حرف‌ها به روزنامه‌ها رفته است. آقای خسروی، قلم‌ آلوده به این انجمن هم رحم نکرد. آقای خسروی! این قلم آلوده چه کسی بوده است؟ این قلم در خدمت برنامه آلوده است. من مجبور می‌شوم سکوت کنم. پس فردا برخی از افرادی که با فردوسی‌پور به فوتبال می‌روند، نمایشی از مظلوم‌نمایی برای او ایجاد می‌کنند. به هر حال من واقعا از آن فردی که اخبار را به بیرون درز داده، ممنونم. به خود این آدم‌ها هم رحم نکرده‌اند.

امیر قلعه‌نویی در ادامه خطابش را به عادل فردوسی‌پور کرد و گفت: عادل من دو بار در مورد تو مردانگی کرده‌ام: یکی سر آن برد من با نتیجه‌ سه بر دو جلوی پرسپولیس بود که از صبح بالای ۳۰ بار به من زنگ زدی، ولی تو به جای مردانگی، ۳۰ بار به من نارو زدی. چرا خبر ایسنا را کار نکردی؟ من شنیده‌ام، آن هوادار را سوار کرده و به بیرون بردند. آقای فردوسی‌پور تو داری به فوتبال خیانت می‌کنی! به شما قول می‌دهم که اگر برنامه «۹۰» نباشد، مانند کشتی سطح‌مان از آسیا بالاتر می‌رود. با این حال می‌گویم که مبارکش باشد. این را می گویم تا به یاد داشته باشید، قلعه‌نویی نه پول می‌دهد و نه برادرش کار بازیکنان دورگه تیم ملی را انجام می‌دهد. پسرم از شش سالگی در سپاهان بوده، بگویم به تمرین نیاید تا عادل فردوسی‌پور خوشش بیاید؟ عادل آدم دارد، مظلوم‌نمایی می‌کند و بعد آدم‌ها حمله می‌کنند. به یکی از دوستانم بعد از درگیری در تمرین گفتم، عادل این برنامه را حتما امشب کار می‌کند. چطور از هشت صبح زنگ می‌زدی؟ آقای زمانی هم شاهد است. در آن زمان خوب بودم؟ آیا این درست است که عکس بیاندازی و حالا پسر من نهایتا هشت دقیقه بازی کرده است. آخر هشت دقیقه چیست؟

سرمربی استقلال در ادامه گفت: عادل به دنبال آن آدم‌هاست که این کارها را انجام دهند. پروژه‌سازی‌اش را می‌کند و بعد مظلوم‌نمایی می‌کند. می‌آید و می‌گوید، من مظلومم. بابا این دکان‌ها تمام شده. من توکلم به خدا و اهل بیتش است، هیچ برنامه‌ای در «۹۰» نبوده که به من زنگ نزد و من هر بار می‌گویم، یک بار بیشتر نمی‌آیم. آقای فردوسی‌پور از من در برنامه‌ات نه مطلب بگذار و نه فیلمی نشان بده! چگونه بگویم، نمی‌خواهم از ما چیزی انتشار دهی. در برنامه فشرده این هفته‌ «۹۰» چگونه روی برنامه ما مانور دادی؟ چطور وقتی من را لازم داری، انسان خوبی هستم؟ فردوسی‌پور به جامعه و فوتبال خیانت می‌کند. این حرف من را بعدها متوجه می‌شوید.

قلعه‌نویی در پایان گفت: از خسروی متشکرم ولی آقایان اشتباه من این است که در استادیوم را باز می‌گذارم. می‌گویم جوانان به جای معتاد شدن بیایند استادیوم و تمرین را ببینند. آقایان دم از قلم می‌زنند. فردا اگر فردی برود، پشت یحیی بنشیند و همین اتفاق بیافتد چه؟ فقط مشکل من هستم؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391