برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نویی یکشنبه سند رو می کند

یکشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۲۳:۱۱ — خبرآنلاین

امیر قلعه نویی ظهر یکشنبه آینده به دفتر انجمن ورزشی نویسان می‌رود تا یا خبرنگاران را به اجنبی پرستی متهم کند .

امیر قلعه‌نوعی

میثم زمان آبادی دبیرکل انجمن ورزشی نویسان ایران با اعلام این خبر می گوید:« بعد از حرف های امروز سرمربی استقلال درباره اتهام اجنبی پرستی به خبرنگاران ، با او تماس گرفتم و خواستم تا اتهاماتش را ثابت کند. در غیر این صورت چاره ای نداریم که از طریق کمیته حقوقی انجمن پیگیر آنچه ایشان گفته شویم.» او ادامه داد:« ظهر یکشنبه جلسه هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان کشور بود و تقریبا همه اعضا به اتهاماتی که قلعه نویی در مصاحبه اش به خبرنگاران وارد کرده بود ، گلایه داشتند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در گفت و گوی مستقیم با ایشان دلایلش را درباره آنچه گفته بود برای مان تشریح کند. البته او چند استدلال داشت و از نکاتی می گفت که قرار شد در اولین جلسه هیات رئیسه که به احتمال فراوان یکشنبه آینده برگزار می شود شرکت کند . او قرار شد در این نشست برای ما اسنادش درباره اتهاماتی که به اصحاب رسانه زده را بیاورد . چنانچه ایشان نتوانند دوستان رسانه ای ما را قانع کنند ، ناگزیر به پیگیری حقوقی این پرونده هستیم.»

جالب اینجاست که امیر قلعه نویی در گفت وگویش با دبیر انجمن ورزشی نویسان گفته:« مگه اصلا چنین انجمنی هم وجود داره؟» حالا باید به انتظار نشست تا قلعه نویی که بارها اعلام کرده بیش از ۳۰۰ مقاله مغرضانه در دوره فعالیتش در تیم ملی علیه او نوشته شده ، اسنادش در اثبات ارتباط منتقدانش با بیگانگان را تحویل هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان بگذارد. البته باید امید داشت اسناد امیر قلعه نویی بر خلاف لیست مفسدان اقتصادی ، در اختیار مراجع ذی ربط برای رسیدگی قرار گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391