برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قویدل:آشتیانی جزو گزینه‌های مدیرعاملی داماش نیست

یکشنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۰ — مهر

رئیس هیات مدیره باشگاه داماش با اعلام اینکه قرار است طی نشستی با عابدینی بررسی کنیم شرایط ادامه همکاری وجود دارد یا خیر،گفت: در صورت پذیرش استعفای وی گزینه‌هایی را در نظر داریم اما واعظ آشتیانی جزو آنها نیست.

امیر واعظی آشتیانی

شهرام قویدل در خصوص آخرین وضعیت ادامه همکاری امیر عابدینی با باشگاه داماش و استعفای وی و همچنین جانشینی واعظ آشتیانی به جای عابدینی در صورت پذیرش استعفای او ضمن بیان مطلب فوق گفت: قرار است روز یکشنبه نشستی را با عابدینی داشته باشم تا با توجه به اتفاقات اخیر شرایط را بررسی کنیم و ببینیم که آیا امکان ادامه همکاری وی با باشگاه داماش وجود دارد یا خیر؟

وی در همین خصوص افزود: اگر در این نشست به این جمع بندی برسیم که شرایط ادامه همکاری دو طرفه دیگر وجود ندارد و استعفای عابدینی مورد پذیرش قرار گیرد آنگاه گزینه های دیگری را برای جایگزینی وی در نظر داریم اما آن گزینه قطعا واعظ آشتیانی نخواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391