برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کسرایی: ورزشگاه‌های تبریز و قم ۳۳ ایراد دارند

یکشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۵ — مهر

مسئول امور بین الملل سازمان لیگ با اعلام اینکه دو ورزشگاه یادگار امام تبریز و قم در مجموع ۳۳ ایراد دارند،گفت:

ما با مدیرعامل های دو باشگاه مکاتبه کرده و به آنها گوشزد کرده ایم مسئولیت ناشی از برطرف نشدن نواقص برعهده باشگاه‌هاست.

محمدرضا کسرایی ضمن بیان مطلب فوق گفت: به مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز و صبای قم نامه نوشته واز آنها خواسته ایم تا نواقص ورزشگاههای یادگار امام(ره) تبریز و یادگار امام(ره) قم را برطرف کنند.

وی درهمین خصوص افزود: مسئولیت ناشی از برطرف نشدن نواقص این دو ورزشگاه برعهده باشگاههاست. پس از بازدید نمایندگان سازمان لیگ برتر از ورزشگاه محل برگزاری یک دیدار لیگ برتر، متوجه شدیم که ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز ۱۷ ایراد و ورزشگاه یادگار امام(ره) قم ۱۶ عیب دارد. البته باید از اداره کل ورزش و جوانان دو استان و هیات های استانی و مدیران این دو باشگاه تشکر کرد که با همه توان خود نواقص را برطرف کرده اند به صورتی که در حال حاضر این دو ورزشگاهها جزو ورزشگاههای درجه منفی Aشناخته می شود.

مسئول امور بین الملل سازمان لیگ خاطر نشان کرد: با برطرف شدن نواقص، قطعا این دو ورزشگاه به درجه A تبدیل خواهد شد. در حال حاضرازمهمترین نواقص ورزشگاه یادگار امام(ره)تبریز می توان به کیفیت زمین و استفاده از غلطکها برای آماده سازی زمین، تجهیز کامل اتاق رسانه، نصب تونل سرپوشیده و متحرک از مجاورت رختکن تا پیست، تعویض تیرهای دروازه آهنی فعلی با آلومینیومی به همراه تیر دروازه رزرو، تعویض نیمکت های ذخیره و افزایش تعداد آنها به ۲۲ عدد، مبلمان فضای فعلی وی آی پی و تجهیز به تلویزیون برای استقرار ناظرین بازی و تعبیه منطقه میکس ذون اشاره کرد.

وی در خصوص نواقص ورزشگاه یادگار امام(ره)­ قم گفت: کیفیت زمین و استفاده از غلطکها برای آماده سازی زمین، ، آسفالت جاده منتهی به ورودی تیمها و وی آی پی ورزشگاه، افزایش امکانات و تجهیزات برای اتاق کار رسانه در راهروی بیرونی، تجهیز فضای خارجی جایگاه خبرنگاران به پریز برق و نور مناسب و افزاش تعداد صندلیهای نیمکت ذخیره به ۲۲ عدد از مهمترین نواقص ورزشگاه یادگار امام قم است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391