برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یحیی گل محمدی: قلعه نویی می خواهد تمرکز پرسپولیس را به هم بریزد

یکشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۰ — خبرآنلاین

یحیی گل محمدی امیر قلعه نویی را متهم می‌کند که با حرف هایش درباره رفتن رویانیان می خواهد تمرکز پرسپولیسی‌ها را به هم بریزد.

یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس درباره دربی ۶ بهمن می گوید: من پیش از این تجربه دربی های زیادی را داشتم فکر کنم بیش از ۱۱ بازی در این دربی‌ها بودم. فکر نمی کنم کم تجربه باشم . البته قبول دارم شرایط هر دربی با بازی بعدی آن متفاوت است.این بازی را نباید با جایگاه های دو تیم در جدول هم سنجید. این یک بازی خاص است.» او درباره شرایط مهدوی کیا و کریمی هم گفت:« امیدواریم که این دو برای جمعه آماده باشند. اگر نرسند کارمان دشوار می شود ولی در نبودشان باید امید مان به جوانترهای تیم باشد.»

او درباره مصاحبه امیر قلعه نویی بعد از استعفای رویانیان هم می گوید:« فکر می کنم قلعه نویی می خواست با این کار تمرکز ما را به هم بریزد. او پیشتر هم این کار را کرده . مدتی است که دنبال این کار افتاده و در آستانه دربی این حرف‌ها را می زند. این کار کار خوبی نیست. کجای دنیا را دیدید که یک سرمربی درباره استعفای مربی تیم حریف حرفی بزند. »

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391