برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش تمرین استقلال: شکستن دوربین تلویزیون و تذکر قلعه‌نویی

سه‌شنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۴ — فارس

هواداران استقلال معتقدند فرهاد مجیدی در دربی گل می‌زند و کری جدیدی برای پرسپولیس رو می‌کند.

تیم استقلال

تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ امروز در کمپ ناصر حجازی آغاز شد. این آخرین تمرین قبل از دربی بود که خبرنگاران و تماشاگران حق داشتند در آن حضور داشته باشند و به همین دلیل تمرین شلوغی بود.

*در ابتدای تمرین امیر قلعه‌نویی چند دقیقه برای بازیکنان در مورد دربی حرف زد. از نکات قابل توجه این بود که مجتبی جباری با تاخیر به تمرین آمد و به حرف‌های قلعه‌نویی نرسید.

*در تمرین امروز استقلال میرشاد ماجدی سرپرست تیم، امین نورزوی، امیر غفارمنش از هنرپیشه‌ها، علی لطیفی مربی تیم امید، علی نظری جویباری، امیر عرب، شاهرخ بیانی، سیروس دین‌محمدی، منصور پورحیدری از جمله چهره‌های ویژه بودند.

*حدود ۲۰۰ تماشاگر در این تمرین حضور داشتند. آنها مهدی رحمتی و امیر قلعه‌نویی را تشویق کردند و از سرمربی تیم می‌خواستند که در دربی پیروز شود.

*تمرین فردا و پس فردای استقلال پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران و خبرنگاران برگزار خواهد شد.

* برخی از هواداران بین خود شیرینی پخش می‌کردند.

* صمد مرفاوی و محمود فکری مربیان سابق استقلال و کنونی صبای قم در تمرین استقلال حاضر شدند. مهدی رحمتی به سمت این ۲ نفر رفت.

*دوربین‌‌های تلویزیونی زیادی برای پوشش تمرین امروز استقلال به کمپ حجازی آمده بودند که در برخی مواقع به بین تماشاگران استقلال رفتند و با آنها در مورد بازی روز جمعه با استقلال صحبت کردند. برخی از هواداران استقلال معتقد بودند که فرهاد مجیدی گلزن دربی است و بعد از گلزنی به پرسپولیس عدد ۵ را به تماشاگران پرسپولیسی نشان خواهد داد.

*تمرین‌های تاکتیکی و ارسال سانتر از جمله تمرین‌های آبی پوشان بود.

* در یک صحنه مهدی رحمتی دچار پیچیدگی پا شد که مشکل خاصی نبود و به کارش ادامه داد.

*امیر قلعه‌نویی که روز گذشته فقط ۲۵ دقیقه سرتمرین تیم حضور داشت، اما امروز خودش تیم را تمرین داد.

* شوت به سمت دروازه یکی دیگر از بخش‌های تمرین بود. که هر شوت مجیدی که گل می‌شد هواداران او را تشویق می‌کردند.

* در بخشی از تمرین دوربین یکی از گزارشگران تلویزیونی به دلیل شوت یکی از بازیکنان شکست.

* قلعه‌نویی در لحظاتی به بازیکنان تذکر داد که شوت‌هایشان را دقیق بزنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391