برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسینی نسب هفتمین سرمربی شاهین بوشهر

یکشنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۴۳ — گل

مربی سابق شاهین بوشهر و مس سرچشمه به عنوان سرمربی جدید شاهین بوشهر انتخاب شد .

سید مهدی حسینی نسب

سید مهدی حسینی نسب پس از عقد قرارداد به این تیم جنوبی گفت : با مسئولان باشگاه شاهین بوشهر قرارداد سفید امضا کرده ام و بدون هیچ چشمداشتی و بدون قید کردن حتی یک ریال قرارداد خود را در هیات فوتبال بوشهر ثبت کرده ام.

سیدمهدی حسینی نسب افزود: اصالت تیم شاهین، خونگرمی هوادارن این تیم و علاقه ای قلبی که به این تیم دارم موجب شد بدون صحبت در مورد مبلغی و فقط برای نجات شاهین سرمربیگری این تیم را به عهده بگیرم.

وی اضافه کرد: هنگامی که حمید استیلی سرمربیگری تیم شاهین در لیگ برتر را بر عهده داشت دستیار وی بودم و این تیم و مردم بوشهر را می شناسم و به حرمت نون و نمکی که با این مردم خورده ام به این تیم آمده ام.

حسینی نسب اظهار داشت: سرمربیگری شاهین پیشنهاد حمید استیلی بود و وی به دلیل علاقه ای که همچنان به این تیم دارد این پیشنهاد را داد و من نیز با جان و دل پذیرفتم و تا زمانی که نیاز باشد و مردم و مسوولان شاهین اجازه دهند در خدمت این تیم خواهم بود.

سرمربی شاهین گفت: نسبت به بازیکنان شاهین شناخت نسبی دارم و از دیروز که وارد بوشهر شده ام چند بازیکن شاهین را دور هم جمع کردیم و صحبتهایی رد و بدل شد و برنامه ریزی خوبی برای نجات تیم از وضعیت نابسامان فعلی کرده ایم.

حسینی نسب ادامه داد: وضعیت شاهین سخت است اما ناامید کننده نیست اگر مسوولان برای حمایت از این تیم همت نکنند فوتبال بوشهر تعطیل می شود.

وی تصریح کرد: با توجه به وجود صنایع و شرکت های بزرگ در استان بوشهر انتظار می‌رود مسوولان با تعامل مناسب با این شرکتها زمینه حمایت مالی آنها را از تیم شاهین فراهم کنند.

حسینی نسب بیان کرد: سقوط شاهین از لیگ برتر و نابسامانی آن در لیگ دسته یک عشق به فوتبال را در مردم بوشهر کمرنگ کرده است و اگر این وضعیت همچنان ادامه یابد شور و هیجان و عشق به فوتبال در بوشهر از بین می رود.

سرمربی شاهین بوشهر گفت: همه می دانند که تیم شاهین تنهاست اما کسی جلو نمی آید و کم کاری و کناره گیری مردم و مسوولان بی انصافی است و شاهین شایسته این برخوردها نیست.

وی یادآور شد: برنامه داریم با انسجام تیم و بازگرداندن بازیکنان بومی و برگزاری تمرینات منظم و مستمر شاهین را در لیگ دسته یک حفظ کنیم تا با برنامه ریزی مطلوب و حساب شده برای فصل آینده زمینه صعود این تیم را به لیگ برتر فراهم کنیم.

شاهین از ابتدای فصل حمید کللی فرد ، علی حنطه ، آلوستانی ، پالیزدان ، بهرمان و دشتی را به عنوان سرمربی روی نیمکت داشت و حسینی نسب هفتمین سرمربی این تیم در نوزده هفته گذشته به حساب می آید .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391