برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: اولیویرا به تیم ملی معترض نیست، با این برنامه‌ریزی تراکتورسازی خسته به آسیا می‌رود

شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۵ — فارس

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: تونی اولیویرا به تیم ملی معترض نیست و خبر بازگشت نصرتی از اردوی تیم ملی به تبریز شایعه است.

محمد حسین جعفری

محمدحسین جعفری در مورد وضعیت مالی باشگاه تراکتورسازی عنوان کرد: اکنون پول و دلار نداریم که به بازیکنان و مربیان خارجی خود بدهیم و فقط باید دعا کنیم که پول برسد. اولیویرا سرمربی تیم هم تا به حال صبوری کرده و ما هم فقط می توانیم بگوییم که درست می شود. این وضعیت ادامه داشته باشد برای فصل بعدی استفاده از خارجی‌ها کار مشکلی است.

وی در خصوص اشکالات ورزشگاه یادگار امام برای بازی های لیگ قهرمانان آسیا به خصوص عدم آنتن‌دهی موبایل در ورزشگاه تصریح کرد: ستاد آسیایی ما تمامی موارد مربوط به این مسابقات را بررسی کرده و یکی از موارد آنتن دهی موبایل است و قرار شده مخابرات این مورد را پیگیری کند. مسیر ورود و خروج تماشاگران هم مشخص است. مسیر ورود که از یک جا است ولی برای بازگشت از همه مسیرها می توانند بروند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: در ورزشگاه ۴ پارکینگ در نظر گرفته شده اما هواداران از همه این پارکینگ‌ها استفاده نمی کنند و به همین دلیل برای برگشت کمی شلوغ می شود.

جعفری در پاسخ به این سؤال که چه مشکلی در حال حاضر گریبان تراکتورسازی را گرفته است، گفت: مشکل ما گردن درد از مسائل مالی است. اکنون تراکتورسازی فراتر از یک کارخانه است و امیال و آرزوهای آنهایی است که در آذربایجان زندگی می کنند. همه در قبال این تیم مسئولیت دارند اما مشکلات مالی در تیم سایه انداخته است. کمک رسانی به موقع نمی شود و یا فقط در حد همان قول باقی می ماند.

مدیرعامل تراکتورسازی در خصوص شایعه مطرح شده در تبریز مبنی اینکه اولیویرا در اعتراض به تیم تیم ملی خواسته تا بازیکن ملی پوشش به تبریز بازگردد، گفت: این خبر همان شایعه است. تازه من معترض بودم که چرا فقط از تیم ما یک بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شده است. در این تیم بازیکنان خوب دیگری هم بودند که می توانستند ملی پوش شوند.

جعفری در خصوص برنامه ریزی سازمان لیگ هم گفت: با این موضوع که بازی‌ها باید هر ۴ روز یک بار برگزار شود مشکل داریم. این طوری مجبور هستیم یک تیم خسته را راهی لیگ قهرمانان آسیا کنیم. این مسئله ما را اذیت می‌کند و از سازمان لیگ می خواهیم در این برنامه ریزی تجدید نظر کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391