برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: مذاکره کادر فنی با مربیان "داوری" ادامه دارد

دوشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۳ — مهر

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مذاکره کادر فنی با بازیکن ایرانی - لهستانی تیم آلمان ادامه دارد و برای ادامه حضور این بازیکن در تیم ملی نا امید نیستیم.

علی کفاشیان

علی کفاشیان در حاشیه سفر به مازندران در رابطه با اینکه دانیل داوری بازیکن ایرانی - لهستانی تیم آینتراخت برانشوایگ آلمان اعلام کرد که نمی تواند در اردوی آینده تیم ملی فوتبال ایران شرکت کند، اظهار داشت: داوری در روزهای گذشته در رسانه‌ها این کناره گیری را در شرایط فعلی به واسطه حساسیت بازی تیم باشگاهی خود در رقابتهای لیگ دو آلمان اعلام کرده بود.

وی افزود: البته هنوز کادر فنی با مربیان داوری در ارتباط هستند و مذاکره آنان ادامه دارد.

کفاشیان، از پیگیری کاهش محرومیت کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران توسط وکیل ویژه این فدراسیون در کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال خبر داد.

وی گفت: حضور وکیل فدراسیون فوتبال در کمیته انضباطی فیفا به منظور پیگیری مطمئن تر روند رسیدگی و اطمینان خاطر مسئولان فدراسیون فوتبال در رابطه با کاهش محرومیت جلسه آینده کی روش است.

کفاشیان افزود: در گفتگوی دو جانبه روزهای گذشته با والکه دبیرکل فیفا، حساسیت ویژه فدراسیون فوتبال و نیاز تیم ملی به حضور سرمربی در کنار بازیکنان اعلام و وی قول ویژه در بررسی این پرونده داد.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: امیدواریم با روند در حال پیگیری، محرومیت کی روش از همراهی تیم ملی در بازی آینده برابر قطر حضور داشته باشد.

کفاشیان، گزارش ناظر داوری و ناظر بازی تیم های ایران و لبنان را که سبب محرومیت کی روش از همراهی تیم ملی شد به دور از واقعیت و بزرگنمایی دانست و گفت: با ارسال اسناد و مدارک واقع بینانه تر فدراسیون فوتبال ایران به کمیته انضباطی فیفا، سرمربی تیم ملی در بازی آینده روی نیمکت تیم ملی می نشیند.

وی، نفوذ فدراسیون فوتبال قطر برای باقی ماندن محرومیت کی روش در بازی تیم ملی با این کشور را مردود دانست و یادآورشد: رابطه فدراسیون فوتبال با مقام های قطری دوستانه بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391