برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: برای دعوت از بلاتر به زوریخ می‌رویم

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۸ — فارس

نشست هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال صبح امروز با حضور همه اعضا در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد.

علی کفاشیان

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صبح امروز با حضور کلیه اعضا در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد. این نشست با حضور علی کفاشیان، مهدی محمد نبی، سید محمد هادی آیت اللهی، مهدی تاج، غلامرضا بهروان، علیرضا رحیمی، فریدون اصفهانیان، عزیزی خادم و حسینی برگزار شد.

در ابتدای جلسه علی کفاشیان با اعلام اینکه این نشست اولین جلسه هیات رئیسه بعد از انتخاب مهدی تاج به عنوان سرپرست سازمان لیگ است، گفت: این جلسه اولین جلسه هیات رئیسه بعد از پذیرش مهدی تاج به عنوان سرپرست سازمان لیگ است که به او تبریک می‌گوییم و از زحمات غلامرضا بهروان در پست قبلی تشکر و قدردانی می‌کنم و از حضور بهروان در سازمان لیگ آزادگان بهره می‌بریم. این آخرین نشست هیات رئیسه نبوده و تا پیش از آغاز سال ۹۲ جلسه دیگری را برگزار خواهیم کرد.

در ادامه کفاشیان از سفر یک روزه‌اش به همراه محمد نبی به زوریخ خبر داد و گفت: چهارشنبه به این کشور می‌رویم تا در خصوص دعوت از بلاتر به ایران، پیگیری اجرای پروژه‌های گل در ایران، درخواست محرومیت و یا تعیلق رفع محرومیت کارلوس کی روش و درخواست از فیفا برای همکاری با مشارکت ایران برای برگزاری دومین کنگره علم و فوتبال که در آبان ماه سال آینده برگزار خواهد شد، بحث و تبادل نظر کنیم.

وی در خصوص انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: اردیبهشت ماه سال آینده انتخابات برای ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا به مدت ۲ سال برگزار خواهد شد که برای انتخابات ریاست AFC پس از معرفی اعضای تائید شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا از شما نظر خواهی خواهیم کرد همچنین از سه عضو بانوان هیات رئیسه رای گیری به عمل خواهد آمد که یکی از آنها از کشور استرالیا انتخاب شده و رای گیری برای دو نفر باقی مانده است. قصد داریم فریده شجاعی را برای گرفتن یکی از کرسی‌ها معرفی کنیم و از اعضای هیات رئیسه ضمن حمایت از این انتخاب که به تائید همگی شما رسیده، می خواهیم از هیچ تلاشی فرو گذار نکنید.

در ادامه نشست رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص معرفی مهدی تاج به عنوان نایب رئیس دوم در مجمع آتی فدراسیون خبر داد که مورد موافقت کلیه اعضا قرار گرفت.

کفاشیان در پایان در خصوص برگزاری مجمع آتی فدراسیون فوتبال از اعضای هیات رئیسه نظر خواهی کرد که نتایج و مصوبات آن متعاقبا ارسال خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391