برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاملی مفرد:چاووشی کیه که بخوام بزنمش؟

چهارشنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۰۲:۳۸ — گل

چاووشی فکر می‌کند مسی است که من بخواهم بزنمش؟! اصلا من او را در حدی نمی‌بینم که بخواهم بزنم! او یک بازیکن معمولی و حتی ضعیف‌تر از فورواردهای دیگری است که بعد از او وارد زمین شدند

جلال کاملی مفرد

هیچ‌وقت دلیل جدایی‌اش از فولاد را بعد از سال‌ها بازی برای این تیم، توضیح نداد. اینکه یک مرتبه تصمیم به ترک شهر و تیم قدیمی‌اش گرفت، از یک‌طرف تعجب همه را برمی‌انگیخت و از طرف دیگر انتخاب پیکان به‌عنوان مقصد کاملی‌مفرد، تصمیمی عجیب‌تر به حساب می‌آمد. آنقدر عجیب که حتی حضور عبدا... ویسی به‌عنوان همبازی قدیمی کاملی‌مفرد هم این حضور را توجیه نمی‌کرد.او از روزهای حضورش در تهران می گوید...

انگار طلسم پیکان شکستنی نیست؟!

خودمان هم نمی‌دانیم چرا وضعیت اینطور شده؟ برای نخستین بار در طول دوران فوتبالی‌ام است که در چنین شرایطی قرار گرفتم و نمی‌دانم حکمت این اتفاق‌ها چیست.

مشکل اصلی تیم را در چه چیزی می‌بینی؟

در پیکان هیچ چیز سر جای خودش نیست. مثلا می‌گویند پول‌های‌تان را نمی‌دهیم تا ببرید. ما هم هر هفته با استرس بیشتری بازی می‌کنیم که مبادا پول‌های‌مان را ندهند.

چنین مشکلاتی برای بازیکنان باتجربه‌ای مثل شما باید حل شده باشد!

من خودم احتیاج ندارم اما می‌بینم جوان‌هایی را که از شهرستان آمدند و پول غذای‌شان را هم ندارند. یک سال در فولاد چنین اتفاقی افتاد اما مسوولان با شارژ مالی بچه‌ها و پاداش‌هایی که به ما دادند شرایطی را فراهم کردند تا ما نه تنها سقوط نکردیم بلکه در انتهای فصل نهم شدیم!

به هر حال همه جا مثل هم نمی‌شود!

بله، شاید روش پیکانی‌ها اینطور باشد. شاید هم آه بازیکنانی که پول‌های‌شان را نگرفتند دامنگیر پیکان شده.

از بازی با داماش بگو. شنیدیم افشین چاووشی را مصدوم کردی.

بازی خوبی بود و موقعیت‌های ما خیلی بهتر از داماش بود اما متاسفانه باختیم. من از آقای چاووشی هم خیلی عذرخواهی می‌کنم.

او گفته که فیروز کریمی به شما گفته بوده تا او را بزنی!

تا به حال دیده‌اید یک مربی به بازیکنی بگوید، بازیکن حریف را بزن؟! ضمن اینکه از اول هم خودش شروع کرد و من گفتم آرام بازی کن وگرنه با این روش بازی کردن آسیب می‌بینی!

چاووشی اما مدعی است که این شما بودی که از ابتدای بازی چندین بار او را زدی.

چاووشی فکر می‌کند مسی است که من بخواهم بزنمش؟! اصلا من او را در حدی نمی‌بینم که بخواهم بزنم! او یک بازیکن معمولی و حتی ضعیف‌تر از فورواردهای دیگری است که بعد از او وارد زمین شدند. محکم بازی کرد، من هم محکم بازی کردم، همین.

پس معتقدی که هیچ قصد و غرضی برای زدنش نداشتی؟

اصلا. من بازیکنانی که یک سر و گردن بالاتر از او هم هستند را نمی‌زنم چه برسد به او. قصدی در کار نبوده به هر حال چون هر دوی ما برای زدن توپ رفتیم، مچ پای او زیر مچ پای من ماند.

از اینکه به پیکان آمدی پشیمان نیستی؟

شرایط خاصی داشتم که ناچار شدم به پیکان بیایم.

نمی‌خواهی فصل آینده به فولاد بازگردی؟

اگر امسال در فولاد مانده بودم سال دیگر مربی این تیم می‌شدم اما حالا همه چیز تغییر کرده است.

خداحافظی نمی‌کنی؟

حالا که به تهران آمدم می‌بینم بازیکنانی که کنار من بازی می‌کنند، حداقل ۵، ۶ سال از من بزرگترند. من از ۷۰ درصد بازیکنان لیگ کوچکترم. حالا کلی امید و انگیزه پیدا کردم و فعلا می‌خواهم بازی کنم!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391