برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عبداله کرمی: بازی پژمان منتظری را بیشتر از بقیه دوست دارم

جمعه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۵۱ — گل

عبداله کرمی در قلب خط دفاعی فولاد یک بازیکن موثر و بدون اشتباه است. این مدافع باهوش نقش بسیاری در موفقیت های فولاد ایفا کرده.

عبدالله کرمی

او جزو بازیکنانی است همه می گویند باید ملی پوش شود اما جایش در لیست کی روش خالی است.

عبدالله کرمی در این باره می گوید:« همه می گویند جای من در تیم ملی خالی است اما کی روش می گوید نه. بسیاری از کارشناسان چنین نظری دارند اما آن کسی که باید چنین نظری داشته باشد ندارد. کی روش روی من نظر ندارد اما من وظیفه دارم به نظر و سلیقه او احترام بگذارم.حتما در سطح تیم ملی نیستم که دعوت نمی شوم. » کرمی ۳۰ ساله در ادامه می گوید:«احتمال می دادم برای این اردو به تیم ملی دعوت شوم. به نظر خودم امسال خیلی از سالهای گذشته آماده ترم. به عنوان یک دفاع وسط ۴ گل زده ام و تیممان هم که روزهای موفقی را پشت سر می گذارد. البته از این موضوع ناراحت نیستم و به نظر کی روش احترام می گذارم»

کرمی درباره مدافعانی که به تیم ملی دعوت شده اند می گوید:« من سابقه ملی پوش شدن را نداشتم اما کی روش حرکت معقولانه ای را انجام داد و مدافعان باتجربه را به تیم ملی دعوت کرد. در این برهم حساس نیاز است تا بازیکنان با سابقه به تیم ملی دعوت شوند. کی روش کار خوبی کرده و آنهایی ه سایقه داشتند را دعوت کرده. انها هم تجربه شان بیشتر است و هم بیشتر به کار تیم ملی می آیند. یک بازیکن باید حقیقت را بگوید و من هم این حرفها را از ته دل می گویم»
کرمی که کمتر مصاحبه می‌کند درباره بازی با پرسپولیس می گوید:« خیلی خوب بازی کردیم و در زمین پرسپولیس این تیم را می توانستیم شکست بدهیم. البته در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم و کمی هم بدشانس بودیم. اگر دقت می کردیم با اختلاف ۲، ۳ گل پرسپولیس را می بردیم. دربرخی مواقع به سرم زد که به خط حمله اضافه شوم اما چون چند هفته مصدوم بودم از لحاظ بدنی این شرایط را نداشتم که در هجوم‌ها شرکت کنم.»
کرمی صحبتهایشرا اینگونه ادامه می دهد:« پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و بیشترین تماشاگر را دارد و بازی روبروی این تیم سخت است. استقلال این روزها صدرنشین جدول است اما می بینید که برای پرسپولیس بیشتر از استقلال تماشاگر می آید. به نظر من حق این تماشاگران نیست که پرسپولیس اینگونه نتیجه بگیرد. من خودم بچگی‌ها پرسپولیسی بودم اما حالا فولادی ام و تمام تمرکزم را گذاشته ام روی موفقیت این تیم»
از کرمی می پرسیم که کار کدام یک از مدافعان ایرانی را بیشتر می پسندد که می گوید:« بازی پژمان منتظری را بیشتر از بقیه دوست دارم. ضمن اینکه از بازی کسی الگو نمی گیرم و سعی می کنم خودم باشم»
کرمی درباره دلایل موفقیت فولاد می گوید:« به نظر من عامل اصلی نتایج فولاد کسی نیست جز فرکی. او واقعا خیلی مرد است و از زمانی که به تیم ما آمده رفاقت و دوستی بوجود آورده. او جوی درست کرده که تاثیرش راروی نتایج فولاد گذاشته. حالا هم اگر بدشانسی نیاوریم می توانیم سهمیه آسیا بگیریم. به شرطی که فقط حرف نزنیم و در زمین حرفهایمان را اجرا کنیم»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391