برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریمی: حق ما شکست نبود

جمعه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۲ — فارس

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: بازی خوبی انجام دادیم و حق ما شکست نبود.

فیروز کریمی

فیروز کریمی پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل سایپا گفت: به هرحال موجودیت تیم ما همین است، در خیلی از مواقع دیدید که ما فوتبال را روی زمین انجام می‌دادیم و با توجه به شرایط قدی تیم فوتبال سایپا با آگاهی کامل به دنبال ارائه بازی روی زمین بودیم. سایپایی‌ها این موضوع را می‌دانستند به همین خاطر توپ‌ها را بلند ارسال می‌کنند و بیشتر روی این حربه برنامه داشتند.

وی در مورد تغییر مکان میزبانی تیم پیکان از ورزشگاه تختی پیکان‌شهر اظهار داشت: دیدید که امروز هواداران به خوبی تیم ما را حمایت کردند. همچنین ما برای بازی‌هایمان در ورزشگاه تختی باید پول هزینه می‌کردیم که اینجا چنین هزینه‌ای نمی‌کنیم هر چند ما امروز نتیجه نگرفتیم اما نمی‌توانیم دلیل این اتفاق را به زمین ربط دهیم.

وی افزود: زمانی که میرشفیعیان مدافع وسط ما مصدوم شد کار ما با مشکل روبه‌رو شد. ۳ مدافع میانی تخصصی در پیکان داریم، کاملی‌مفرد که از قبل مصدوم بود و پس از مصدومیت میرشفیعیان در جریان مسابقه و تعویض اجباری او مجبور شدیم یکی از مهاجمانمان را در خط دفاعی قرار دهیم که در ادامه با تعویض‌هایی که انجام دادیم دفاع چپمان را در آن منطقه استفاده کردیم. هنوز به طور کامل روی بازیکنان اشراف ندارم و نمی‌دانم تمام توانایی‌های آنها چیست، در کل بازی بدی انجام ندادیم و مستحق شکست نبودیم. در نیمه دوم چند موقعیت گل داشتیم و گل دومی که دریافت کردیم روی اشتباه بازیکن خودمان بود. میکائیلی به عنوان یکی از مدافعان تخصصی ما نباید آن اشتباه را انجام می‌داد و در صورتی که مهاجم سایپا عقب‌تر از مدافع ما بود توانست گلزنی کند.

کریمی تأکید کرد: خودمان شکست خوردیم و نباید زمین را بهانه کنیم. اگر ما در بندرعباس پیروز شدیم دلیل آن زمین نبوده و نمی‌توانیم به این خاطر بازی‌هایمان را تماما در بندرعباس انجام دهیم.

سرمربی پیکان در مورد عدم حضور مجتبی تقوی در کنفرانس مطبوعاتی به دلیل اینکه لوگوی سازمان لیگ نصب نبوده است، اظهار داشت: شاید آقا مجتبی می‌خواسته پوزیشنش در آنجا به هم نخورد. اینجا چهره سینمایی دارد و تقوی شاید احساس کرده با حضورش باعث می‌شود پرستیژش دچار مشکل شود.

کریمی در مورد امکانات ورزشگاه پیکانشهر خاطرنشان کرد: امکانات خوبی اینجا فراهم است، قبلا وضعیت رختکن‌ها بسیار بد بود اما الان این مشکل حل شده، چمن ورزشگاه هم شرایط خوبی دارد و در تمام زمین چمن وجود دارد، شاید شما از بالا نگاه می‌کنید احساس می‌کنید بخشی از زمین چمن ندارد اما این اتفاق به دلیل جنس زمین است و زرد شدن چمن باعث شده چنین تصوری در انسان به وجود بیاید که بخشی از زمین خاکی است. چمن ورزشگاه پیکان‌شهر وضعیت خوبی دارد و در آن می‌توان بازی برگزار کرد. ورزشگاه تختی بسیار دور بود به دلیل دوری زیاد آن ما فردا به خانه رسیدیم و تمرینمان را از دست دادیم اگر با دست راه می‌رفتیم شاید زودتر می‌رسیدیم. الان می‌بینم استقبال خوبی از مصاحبه مطبوعاتی شده اما در بازی قبلی ما تنها یک خبرنگار بود که او هم موهایش سیخ شده بود و فکر می‌کنم به خاطر دوری راه با موتور به آنجا آمده بود.

فیروز کریمی با انتقاد از برگزاری کنفرانس‌های مطبوعاتی قبل از بازی عنوان کرد: پیشنهاد دادم کنفرانس‌های قبل از بازی در خود باشگاه‌ها انجام شود، خبرنگاران زودتر حضور پیدا کنند و بتوانیم ناهار را از آنها پذیرایی کنیم. دیروز در سالن کنفرانس تنها یک بطری آب وجود داشت و کسانی که می‌خواهند به آنجا بروند باید روزه باشند. قول می‌دهیم میزبانی خوبی از خبرنگاران داشته باشیم. اگر ناهار را در کنار یکدیگر سر کنیم مطمئنا دوستی‌ها و رفاقت‌ها بیشتر می‌شود و این اتفاق خوبی است که در فوتبال می‌افتد.

در پایان کنفرانس مطبوعاتی حسین شیرازی رئیس هیئت فوتبال استان تهران در مورد برگزاری کنفرانس‌های مطبوعاتی قبل از بازی گفت: به دلیل اینکه این مسئله عرف شده و خبرنگاران به راحتی می‌توانند در سازمان لیگ مصاحبه‌های خود را بگیرند چنین تصمیم گرفته شده تا کنفرانس های مطبوعاتی در آن مکان برگزار شود.

وی در مورد عدم حضور تقوی اظهار داشت: سالن کنفرانس ورزشگاه پیکان‌شهر استاندارد است اما به دلیل اینکه تبلیغات به دست ما نرسیده بود، نتوانستیم آن را اینجا نصب کنیم. مطمئنا آقای تقوی به دلیل عدم حضورشان در جلسه کنفرانس مطبوعاتی جریمه خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391