برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاظمی: از بازیکنان ذوب‌آهن خداحافظی کردم

جمعه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۷ — فارس

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: در رختکن از بازیکنان خداحافظی کردم زیرا تیم ما بدشانس بود.

فرهاد کاظمی

فرهاد کاظمی پس از شکست ۲ بر یک برابر مس کرمان در نشست خبری گفت: بازی خوبی انجام دادیم اما موقعیت‌های گلزنی را از دست دادیم، مرد و مردانه می‌گویم که شکست‌های ذوب‌آهن مال من است اما قبول کنید که ما بدشانس هستیم. بدشانسی دست از سر ذوب‌آهن برنمی‌دارد. بازیکنان ذوب‌آهن با تمام وجود تلاش کردند اما دستم برای تعویض خالی بود. ۵ مدافع وسط را روی نیمکت داشتم.

وی ادامه داد: داوری هم خیلی خوب بود و هیچ مشکلی نداشت، فقط توپ‌های ما گل نشد، در رختکن هم به بازیکنان گفتم تمام تقصیرها متوجه من است، از دکتر براتی هم تشکر می‌کنم و اکنون محمدی از دوستان فوتبال‌‌فهم جانشین ایشان در کارخانه ذوب‌آهن شده است. برخی مسائل دست ما نیست که یکی از آنها نتیجه است، تمام تلاشمان را کردیم اما بدشانس بودیم.

کاظمی در مورد اینکه گفته بود در نیم فصل دوم ذوب‌آهن جزو ۶ تیم اول جدول خواهد بود، گفت: اشتباهاتی در مسائل فنی داشتیم اما کاظمی به تنهایی نمی‌تواند همه کاری را انجام دهد. من مثل شیر ایستاده‌ام و پاسخگو هستم اما سؤالم اینجاست مدیریت کجای کار است؟ آیا من تنها باید تلاش کنم؟ من در نیم‌فصل گفتم که هیئت مدیره حمایت کرد و اجازه داد بازیکن بگیریم اما بودجه‌ای به ذوب‌آهن اضافه نشد.

رسانه‌ها هم یار و یاور ما بودند و موج منفی نداشتند. همه می‌دانند بحث مدیریت خیلی مهم است اما مدیریت ما ضعف‌هایی داشت حتی در تهیه زمین تمرین هم مشکل داشتیم این برای ذوب‌آهن بد است که با درخواست و خواهش زمین تمرین داشته باشد.

سرمربی ذوب‌آهن تصریح کرد: ۸ بازی باقی مانده است و خیلی‌ها دست به کارهای کثیفی می‌زنند. فدراسیون باید حواسش باشد، کمیته داوران در چیدمان دقت کند، داور امروز با اینکه برای اولین بار می‌دیدمش خوب قضاوت کرد.

وی در مورد خداحافظی‌اش با بازیکنان در رختکن گفت: در رختکن استعفا ندادم، از بازیکنان خداحافظی کردم زیرا می‌خواستم دست آنها باز باشد. هواداران برد می‌خواهند پس من هم دست هیئت مدیره را باز می‌گذارم اگر آنها به این نتیجه رسیدند که مشکل تیم فنی است و من باید بروم دستشان باز است. من صادقانه گفتم که در رختکن چه اتفاقی افتاده است اما اینکه تماشاگران توهین کنند و بگویند برو شخصیتم به گونه‌ای نیست که بمانم اما معتقدم بدشانسی گریبان ما را گرفت.

وی افزود: بازیکنان ما استرس ندارند ما بدشانس هستیم وقتی توپ به تیر دروازه می‌خورد و گل نمی‌شود آیا معنی‌اش آن است که تیر دروازه استرس دارد. من انتقادها را قبول می‌کنم و انتقاد فنی را می‌پذیرم.

کاظمی در مورد اینکه استعفا می‌دهد یا نه؟ گفت: من امشب به هیئت مدیره باشگاه استعفا می‌دهم و اکنون به باشگاه می‌روم و استعفایم را می‌نویسم، نمی‌خواهم بگویند میدان را خالی کرد اما اگر آنها تشخیص دادند مشکل تیم فنی است و باید بروم این کار را می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391