برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رسول خوروش: با تراکتور و فولاد رقابت جوانمردانه داریم اما با استقلال نه

دوشنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۹ — گل

سپاهانی‌ها از مکتبی برخاسته‌اند که با زحمت و مشقت فراوان جام‌های رنگارنگ را کسب می‌کنند اما با پول و لابی‌های پشت پرده نه

رسول خوروش

با توجه به رقابت تنگاتنگ تیمهای مدعی استقلال و سپاهان برسر جام دوازدهم ، و شرایط حساس جدول مدیران این دو تیم شمشیرها را برای یکدیگر از رو بسته اند. .
به گزارش گل ، بعد از گذشت چندروز از مصاحبه علی فتح الله زاده علیه سرپرست سپاهان اینبار میرشاد ماجدی سرپرست استقلال طی مصاحبه ای دوباره به پای رسول خوروش و تیم سپاهان پیچید .
سرپرست تیم استقلال گفته است : سپاهانی‌ها باید خوشحال باشند که ما مزد زحمتهایمان را در زمین بازی می گیریم ، ویا اینکه پنالتی هایمان را نمی گیرند و برنده از زمین خارج می شویم !
این اظهارات ، سبب شد تا مدیر تیم فوتبال سپاهان که قرار بود دیگر پاسخ کسی را ندهد " روزه سکوت " خود را بشکند . خوروش در مصاحبه با گل چنین می گوید:

مجیدی و بولکو
مدیر تیم سپاهان می گوید : خط مشی سپاهان در اینست که بجای وقت تلف کردن و ایجادهرگونه جنگ و جدالهای کلامی با این وآن ،بایستی با قدرت مسایل و حواشی را از دور بر تیم کنار زد ت ، ما "تازه به دوران رسیده‌ها " جواب "اقایان " را با ادله و برهان دادیم به روند کاریمان ادامه دادیم ولی مثل اینکه "سر دوستان استقلال برای مجادله های کلامی درد می کند" . در جواب انها باید بگویم بیشترین اشتباهات در لیگ برتر به ضرر تیم سپاهان اتفاق افتاده است ، این نظر با کارشناسان برنامه پر مخاطب نود کاملا منطبق است
جالب است که در بازی استقلال - پیکان فرهاد مجیدی خطا می‌کند و گل می زند اما در بازی صنعت نفت ابادان و سپاهان را در آبادان گل صحیح آروین بولکو مردود اعلام می شود. اگر این اشتباهان به ضرر ما تمام نمی شد اکنون با اختلاف فاحش ۵ الی ۶ امتیاز با استقلالی‌ها در صدر جدول تکیه می زدیم . در بازی این تیم مقابل راه آهن هم دیدیم که چه شد .

این چه عدالتی است؟
درحالیکه میرشاد ماجدی اظهار داشته ما به مردانگی وپهلوانی پایبندیم . خوروش با عصبانیت رک وپوست کنده این طور جواب می دهد : تیم سپاهان از مکتب شاهینی برخاسته که رعایت اصول پهلوانی و جوانمری ، احترام به بزرگترها و پیشکسوتان همیشه در دستور کارشان بوده ، هست و خواهد بود . سپاهانیها از مکتبی برخاسته اند که با زحمت و مشقت فراوان جامهای رنگارنگ را کسب می کنند اما با پول ولابی های پشت پرده نه .
او ادامه می دهد :سپاهان با تمام تیمهای بزرگ و مدعی همچون تراکتورسازی یا فولاد رقابت جوانمردانه دارد اما با استقلال خیر . چرا بی عدالتی ؟ در این فوتبال چه عدالتی است که تیمهایی مانند سپاهان ، فولاد خوزستان ، تراکتور سازی باید در شیراز مسابقه خود را بر روی موکت برگزار کنند آنوقت متولیان امر هفته اینده شرایط چمن ورزشگاه حافظیه را برای استقلالی‌ها مهیا می کنند .
به گزارش گل خوروش در ادامه می گوید : اگر بی انصاف نداند که انصاف چیست ؟ انصاف داند که بی انصاف کیست . چرا استقلال باید بخاطر شرایط بد جوی یکروز دیر تر خود را به شهر رشت برساند ، ولی برای سپاهان بر فرض اینکه اگر سنگ هم از آسمان ببارد این حسن نیتها وجود ندارد . در واقع چمن مناسب و ایده ال حافظیه شیراز راه قهرمانی شما را فراهم کرده اصلا نگران نباشید .

فیلم اشتباهات داوران را منتشر خواهیم کرد
مدیر تیم سپاهان در انتها با توجه به اینکه اشتباهات داوران را به ضرر سپاهان و به نفع استقلالی‌ها قلمداد کرد تصریح کرد ، چنانچه شرایط مهیا شود تمام اشتباهات داوران که به ضرر سپاهان و به نفع تیم استقلال تمام شده را منتشر خواهیم کرد تا افکار عمومی خودشان حق را به حق دار برسانند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391