برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لک: منصوری می‌گوید تیم را رها کنیدتا با سر زمین بخورد!

جمعه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۲ — ایسنا

رضا لک نسبت به بی توجهی مسئولان تیم منصوری معترض است و می‌گوید با شرایط موجود، دیگر در بازیهای لیگ و تمرینات حضور پیدا نخواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال شهید منصوری قرچک درباره باخت دیروز تیم منصوری قرچک برابر شهرداری تبریز توضیح داد: در چند روز اخیر هشدار داده بودیم که وضعیت تیم خوب نیست اما کسی گوش نکرد. بازیکنان شب قبل بازی تصمیم گرفته بودند تا بازی نکنند اما من از آنان خواهش کردم بیایند و هر تصمیمی که می‌خواهند بگیرند بعد از بازی باشد. ما بازی را هم به خاطر همین مشکلات باختیم. بازیکنان در رختکن هم معترض شدند و گفتند این بازی هم تمام می‌شود اما اتفاقی نمی‌افتد.

وی ادامه داد: تمرین تیم تعطیل شد و بازیکنان شهرستانی به شهر خود برگشتند. در بازی هفته بعد هم به ساری نخواهیم رفت. منصوری دو سال پیاپی قهرمان شده اما مبالغ زیادی را به بازیکنان بدهکار است. در فصل جاری هم که یک ماه به پایانش مانده، تنها ۲۰ درصد قراردادها پرداخت شده است. کادر فنی هم هیچ پولی دریافت نکرده و ما حتی در هزینه‌های سفر و تغذیه هم مشکل داریم. خوابگاه بازیکنان شهرستانی ما کوچکترین امکانات را ندارد. ما امسال در شروع مسابقات هم مشکل داشتیم و دیر استارت زدیم اما با تمرین حل شد. بعد از آن ناکامی جام جهانی را داشتیم و هر موقع تلاش کردیم به بن بست خوردیم.

سرمربی تیم شهید منصوری قرچک همچنین اظهار کرد: بزرگترین مشکل ما این است که نمی‌دانیم صاحب تیم کیست! همه دنبال زندگی خودشان رفتند و ما هم تنها به احترام مردم قرچک تا الان صبر کردیم اما دیگر بازیکنان قادر نیستند ادامه دهند. مسئولان هم از من گله کردند که چرا مصاحبه می‌کنی و می‌گویی از بازیکنان خواهش کردی به تمرین برگردند. من هم به آنها گفتم حالا شما خواهش کنید. با این شرایط نمی‌توان تیم داری کرد. ما زمانی هم که قهرمان شدیم مشکل داشتیم. هر کاری هم که می‌کنیم نتیجه عکس داده و بی توجهی‌ها بیشتر می‌شود.

لک در ادامه با انتقاد از سرپرست تیم افزود: از روز اول به تقوی گفتم که شما خودت را کنار بکش تا مسئولان مشکلات را ببیند. اما او خودش را جلو انداخت و الان که به این روز افتاده‌ایم می‌گوید طرف شما هستم. آقای تقوی!آن موقعی که تیم می‌بستی باید فکر این روزها را می‌کردی. البته تقوی هم گناهی ندارد و او هم از جیب خودش هزینه می‌کند. ما در گذشته به مسئولان قرچک مشکلات را می‌گفتیم اما آن‌ها به شوخی می‌گرفتند. مشکلاتی که منصوری دارد لیگ را از هم می‌پاشد. ما حتی امکانات یک تیم جام رمضانی را هم نداریم.

وی همچنین با اشاره به تاثیر منفی رفتن کریم منصوری از تیم گفت: مهندس منصوری هم سال قبل به تعهداتش عمل نکرد. به هر حال وقتی تیم قهرمان می‌شود و بازیکنان هیچ چیز نمی‌بینند، ناامیدی سراغشان می‌آید. دیگر هیچ روزنه امیدی برایمان نمانده است. خود منصوری سال قبل هزینه‌های جاری تیم ملی را می‌داد اما امسال می‌گوید تیم را رها کنید تا با سر زمین بخورد. با چنین وضعیتی دیگر تیمی به اسم منصوری در فصل بعد حضور نخواهد داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391