برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لطیفی: مجیدی ناجی استقلال شد

شنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۱ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال توانست در یک بازی پایاپای با راه آهن برنده از زمین مسابقه بیرون بیایند و سه امتیاز با ارزش به دست آورد.

فرهاد مجیدی

علی لطیفی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال ، افزود: اشتباهات نتیجه این بازی را به نفع یکی از تیم‌ها می توانست رقم بزند. محمدی دروازه بان راه آهن این اشتباه را انجام داد و مجیدی هم با فرصت طلبی توانست گل بزند.

لطیفی در ادامه اظهار داشت: فرهاد مجیدی با هوشیاری و خوش شانسی توانست در دو بازی از دو اشتباه مهلک دروازه بانان تیم های فوتبال پیکان و راه آهن استفاده کند و دو گل برای تیمش به ثمر برساند.به هر حال مجیدی در این بازی ناجی استقلال شد.

پیشکسوت استقلال بیان کرد: ساموئل با دوندگی اش قصد داشت که میانه زمین در اختیار استقلال باشد اما زیاد در این کار موفق نبود. عدم حضور جباری در نیمه اول باعث شد استقلال در حد انتظار ظاهر نشود با آمدن جباری روند بازی استقلال بهتر شد.

وی در ادامه بیان کرد: حمودی و خسرو حیدری با توپ رسانی جباری در جناح راست فشار زیادی از این جناح به راه آهنی‌ها وارد کردند. مبنای حملات استقلال هم که ارسال توپ های بلند و زدن ضربات سر توسط فرزاد حاتمی بود. این مهاجم در اکثر توپ های ارسالی تأثیرگذار
بود.

وی در خصوص عملکرد مجیدی در این بازی گفت: به نظرم فرهاد مجیدی هنوز هم آماده نیست. این مهاجم تا رسیدن به مرز آمادگی راه طولانی در پیش دارد. دولگی که در طول چهار بازی زده از طریق اشتباهات دروازه بانان بوده است.

وی در خصوص عملکرد تیم فوتبال راه آهن در این بازی گفت: راه آهن با اینکه دیر بسته شده بود اما نتایج دور از انتظاری در نیم فصل اول کسب کرد. مشکلات راه آهن از نیم فصل دوم شروع شد هفته های متوالی است که راه آهن صاحب موقعیت گلزنی می شود اما در نتیجه گیری مقابل حریفانش ناکام است، به هر حال راه آهن تیم خوبی است ولی در گلزنی مشکل دارد.

وی در ادامه بیان کرد: راه آهنی‌ها برای ارتقای جایگاهشان در جدول به دو فاکتور نیاز دارند. داشتن یک مهاجم گلزن و تمام عیار که علاوه بر مهارت حفظ توپ بتواند از تک موقعیت‌ها نهایت استفاده را کرده و گلزنی کند. حضور یک دروازه بان خوب و توانمند که بتواند در شرایط سخت از دروازه راه آهن محافظت کند عامل دوم موفقیت راه آهنی‌ها به شمار می آید.

وی در مورد تعویض های صورت گرفته در دو تیم فوتبال استقلال و راه آهن گفت: مجیدی با آمدنش به زمین مسابقه توانست به راه آهن گل بزند. همچنین جباری هم با حضورش تأثیر مثبتی بر روند حرکتی تیم استقلال گذاشت. در مجموع تعویض های استقلال خوب بود.

وی در ادامه بیان داشت: جباری با حضورش در زمین مسابقه توانست نبض بازی را در اختیار بگیرد و شرایط بازی را به نفع استقلال رقم بزند.
این هافبک بازی ساز محوریت بازی استقلال را بر عهده دارد. وی در زمان لازم توپ رسانی و توپ گیری در میانه میدان را انجام می دهد.

لطیفی تصریح کرد: به نظرم علی دایی نباید عباسفر مهاجم بلند قد تیمش را بیرون می کشید. آوردن مهاجم سرعتی در زمانی که استقلال در لاک دفاعی فرو رفته بود تعویض مناسبی توسط دایی نبود. راه آهنی‌ها از عقب کشیدن استقلالی‌ها از طریق ارسال توپ های هوایی و زدن ضربات سر توسط عباسفر می توانند استفاده کنند که این کار را انجام ندادند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در جدال بزرگان فوتبال کشورمان، امیر قلعه نوعی توانست برنده شود.

صادق ورمزیار: فرصت طلبی مهمترین خصیصه مجیدی است

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: هر دو تیم فوتبال استقلال و راه آهن در نیمه اول بازی کسل کننده ای ارائه دادند،استقلال با آمدن جباری میانه زمین را در نیمه دوم در اختیار گرفت و مجیدی هم با گلزنی اش به راه آهن توانست نتیجه بازی را به نفع استقلال رقم بزند.

ورمرزیار درباره عملکرد تیم فوتبال راه آهن شهر ری بیان کرد: تیم فوتبال راه آهن چند موقعیت گلزنی برای به تساوی کشاندن بازی داشت اما مهاجمان این تیم با بی دقتی موقعیت‌ها را تبدیل به گل نکردند؛ در مجموع استقلال در یک بازی سخت توانست برد باارزشی مقابل راه آهن به دست آورد.

وی در خصوص گزارش مجیدی بعد از آمدنش به زمین مسابقه گفت: مهمترین خصیصه مهاجم این است که از اشتباهات دروازبان گلزنی کند، مجیدی این خصوصیت را دارد؛ وی از اشتباهات محمدی گلر راه آهن نهایت استفاده را کرد و گل پیروزی بخش تیمش را مقابل راه آهن به ثمر رساند.

وی در خصوص عملکرد مجیدی در طول ۲۰ دقیقه حضورش در زمین مسابقه گفت: حضور مجیدی برای استقلال مثمر ثمر بود، وی توانست گل سه امتیازی برای تیمش بزند، به نظرم مجیدی باید تمرین بیشتری انجام دهد تا به شرایط آرمانی اش برسد.

پیشکسوت استقلال در مورد عملکرد ملی پوشان استقلال گفت: بازی با لبنان فشار زیادی بر روی ملی پوشان استقلال نیاورد، کی روش هم در دقیقه ۷ ملی پوشان استقلال را از زمین مسابقه بیرون کشید به خاطر همین این بازیکنان شرایط آرمانی شان را مقابل راه آهن داشتند و توانستند برای استقلال مثمر ثمر باشند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: قهرمانی استقلال در لیگ دوازدهم الان دستخوش است. تیم های فوتبال سپاهان و تراکتور سازی منتظر اشتباه استقلال هستند تا به صدر جدول بازگردند، آبی پوشان برای قهرمانی در لیگ دوازدهم باید بازیهای بهتری مقابل حریفشان انجام دهند تا با اقتدار قهرمان شوند؛ گفتنی است تیم فوتبال استقلال توانست با یک گل مقابل راه آهن به برتری دست یابد و با ۴۹ امتیاز در صدر جدول باقی بماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391