برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معدنچی: رویانیان حرفهایی زد که به بچه‌ها برخورد

دوشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۱ — گل

من هر تمرین ۱ساعت زودتر می آیم و ۱ساعت هم بیشتر تمرین می کنم ...اما خوب یک سری اتفاقات در نیم فصل افتاد که من نمی خواهم زیاد بازش کنم

مهرزاد معدنچی

برای بعضی‌ها نیمک نشینی هم غنیمت است، حتی اگر سالها در ترکیب ثابت تیم مورد علاقه شان تاخت و تاز کرده باشند.
مهرزاد معدنچی که در ترافیک چپ پاهای پرسپولیس به سکونشین فول تایم تبدیل شده درباره بازی و برد مقابل سپاهان حرف می زند .
او می گوید :
به نظر من خیلی خوب بازی کردیم و خوب هم شروع کردیم و مستحق برد بودیم .خودم هم چند هفته ای بازی خوبی از پرسپولیس ندیده بودم اما این بازی عالی بودیم و بالاخره هم مزد برتریهمه جانبه مان را گرفتیم و در دقایق پایانی به گل رسیدیم.
با بازی نکردن می سازی؟
نمی شود که فوتبالیست باشی و درین شرایط راضی باشی . من ابدا احساس خوبی ندارم . شرایط خوبی نیست .من بازی نکردن را دوست ندارم و نمی توانم با این شرایط کنار بیایم ،
اما در عین حال مجبورم مطیع مربی باشم و فقط تلاش کنم.
درباره ات می گویند که در تمرینات تنبلی ؟
به خدا اینطور نیست . من هر تمرین ۱ساعت زودتر می آیم و ۱ساعت هم بیشتر تمرین می کنم ...اما خوب یک سری اتفاقات در نیم فصل افتاد که من نمی خواهم زیاد بازش کنم .
آقای گل محمدی من را در لیست مازاد گذاشت ولی من چون قرارداد داشتم ماندم ... حقیقتش فکر می کنم که این وسط یک سری لج و لج بازی هم هست که نمی خواهم بازش کنم .
به هرحال من فقط دارم تلاش می کنم و چاره ای هم نیست . زمانی که خوب تمرین کنم طبیعی هست که مربی من را ببیند و من فقط این را از سرمربی تیم می خواهم .
اگر این اتفاق بیفتد بقیه اش با من است .
فکر می کنید تا چه رده ای بالابروید؟
با برد دیروز فشار از روی ما برداشته شد . ما نباید بازی هارو مثل بازی با گهر دست کم بگیریم و باید مثل بازی با سپاهان با تمام وجود بازی کنیم تا با کسب امتیاز های بیشتر به بالای جدول برسیم. اگرچه سخت است اما بتوانیم سهمیه آسیا را به دست بیاوریم .
حرف خاصی ندارید؟
من از مدیریت آقای رویانیان تشکر می کنم .ایشان شب قبل از بازی نیم ساعت با ما حرف زدند و جدا از بحث پاداش با چیزهایی گفتند که به بعضی از بازیکنان بر خورد و همین امر باعث شد که بچه‌ها با تمام وجود بازی کنند و بازی را ببریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391