برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: دلالی در تیم‌های ملی پایه ریشه‌کن می‌شود، رویانیان خود را خسته می‌کند

یکشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۸ — فارس

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: رویانیان با صحبت‌هایی که انجام می‌دهد خود را خسته می‌کند.

میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی در مورد صحبت های محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مبنی بر مبارزه با فساد در فوتبال و انتقاد به ارکان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من رویانیان را دوست دارم و معتقدم او فشار زیادی را تحمل می‌کند و نباید این همه خود را وارد بازی های ورزشی کند. او به عنوان یک مدیر ورزشی باید ورزشی تر به مسائل نگاه کند. یکسری مسائل مثل گل خوردن و گل نخوردن هست که نباید مدیران ورزشی در سطح رویانیان و فتح الله زاده وارد آن شوند.

وی ادامه داد: رویانیان اگر بخواهد این قدر مستقیم وارد دعوا شود فقط خودش را خسته می کند. او باید خیلی از کارها را به اطرافیانش بسپارد. متاسفانه وقتی مصاحبه های افراد را می خوانم می بینم که در صحبت های خود فقط دنبال سوال مطرح کردن برای دیگران و رسیدگی به مسائل حاشیه ای هستند و از متن فوتبال هیچ اثری نیست. اگر یک خال از متن باقی مانده بود همان هم دیگر باقی نمانده است.

سرپرست استقلال در ادامه در مورد اینکه برای حل مسئله رحمتی و بازگشت او به تیم ملی رایزنی صورت گرفته یا خیر گفت: من با رحمتی در این خصوص صحبت های زیادی انجام دادم. مسئله این است که چرا باید کی‌روش به این سرعت تصمیم گیری کند. مگر او یک مربی حرفه ای نیست. ما مربی حرفه ای آورده ایم که از او یاد بگیریم. هر اتفاقی باعث شده تا رحمتی این تصمیم را بگیرد تمام شده و باید به این موضوع نگاه ملی شود.

ماجدی که سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال است در مورد برنامه های این کمیته برای انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان گفت: ما چند گزینه ایرانی و جوان را مدنظر قرار داده ایم اما نمی خواهم با عجله تصمیم گیری کنم. دوست دارم انتخابی داشته باشم که با خیال راحت به کارهای دیگر بپردازم چون چشم انداز من به حضور جوانان در مسابقات جام جهانی سال ۲۰۱۵ است. دوست ندارم مثل خیلی‌ها فقط حضور داشته باشم و کاری نکرده باشم.

وی در خصوص اینکه نگرانی اهالی فوتبال این است که دلال‌ها در برخی تیم های ملی پایه رسوخ کرده اند، گفت: مطمئن باشید اگر قرار است من در راس کمیته جوانان باشم چنین اجازه ای نمی دهم و حضور دلال‌ها در تیم های پایه ریشه کن می شود. من خودم در زمان بازیگری به قدری از بابت برخی مسائل ضربه خوردم و حتی گریه کردم که اجازه نمی دهم حق کسی بی جهت خورده شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391