برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: به راحتی نمی توان از تجربیات دوستی مهر گذشت

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۰ — ایپنا

نشست کمیته جوانان با رئیس فدراسیون برگزار شد که در این جلسه اعضا به بررسی برنامه های کمیته جوانان پرداختند.

علی کفاشیان و میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی، سرپرست کمیته جوانان گفت: این جلسه که با حضور کفاشیان، محمد نبی، محصص، معینی، دوستی مهر و بنده برگزار شد درخصوص قراردادهای مربیان، انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان و حضور تیم های ملی در تورنمنت های مختلف و برنامه های آن به بحث و بررسی پرداختیم.
وی در خصوص معیارهای انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان گفت: سوابق کاری ، تحصیلات، شناخت جامعه فوتبال از سرمربی مورد نظر، سوابقی که در ۵ سال گذشته مربی مورد نظر داشته، از معیارهایی است که مد نظر کمیته جوانان و فدراسیون فوتبال است.
ماجدی در ادامه در خصوص برنامه های تیم های ملی و حضور در تورنمنت های مختلف بیان کرد: یکی از مشکلاتی که کمیته جوانان با آن رو به روست، نزدیکی مسابقات تیم های ملی پایه است. تیم ملی زیر ۱۷ سال به سرمربیگری دوستی مهر به جام جهانی امارات می رود. درست ۱۱ روز قبل از مسابقات جام جهانی امارات، تیم زیر ۱۶ سال به سرمربیگری قنبرپور به مسابقات مقدماتی آسیا می‌رود و در حین برگزاری مسابقات جام جهانی رقابتهای مقدماتی جوانان آسیا آغاز می شود. قصد ما این بود که از تجربیات علی دوستی مهر در تیم های پایه استفاده کنیم.اما متاسفانه به دلیل تداخل بازیها و نزدیک بودن آنها نمی توان کمکی به تیم های ملی کرد. یکی از اهداف کمیته جوانان این است که سرمربیان تیم‌ها از تجربیات بالای دوستی مهر استفاده کنند. دوستی مهر مربی است که نمی توان به راحتی از نام او و تجربیاتش گذشت. ما از وی خواستیم تا نگاه ویژه ای به تیم ۱۶ سال داشته باشد اما به دلیل تداخل بازیها، این سرمربی تمام فکر و ذکرش به تیم ۱۷ سال است و نمی توان از او کمکی گرفت.
سرپرست کمیته جوانان در ادامه افزود: از دیگر مواردی که در این نشست مطرح شد حضور تیم‌ها در تورنمنتهای مختلف بود.تیم زیر ۱۶ سال در تورنمنت ایتالیا که با حضور تیم های برتر جهان برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.تیم ملی زیر ۱۷ سال به عراق می‌رود و تیم ملی زیر ۱۴ سال خود را برای رقابتهای مقدماتی زیر ۱۴ سال که به میزبانی مشهد برگزار می شود؛ خود را آماده می کند.
ماجدی در پایان گفت: با پوشش دادن تیم‌ها و اجرای برنامه های آنها قصد داریم تا فوتبال پایه را در مسیر رشد و توسعه قرار دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391