برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: سرمربی ایرانی تیم ملی جوانان تا یک ماه دیگر معرفی می‌شود

یکشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۴۰ — ایسنا

سرپرست کمیته جوانان از برگزاری دو بازی رفت و برگشت تیم ملی فوتبال نوجوانان با تیم عراق خبر داد و گفت: سرمربی ایرانی تیم ملی جوانان هم حداکثر تا یکماه دیگر انتخاب و معرفی می شود.

میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی ، درباره انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان اظهار کرد: فعلا مشغول بررسی هستیم که با توجه به شرایطی که تیم های جوانان دارند و نیز اهداف فنی فدراسیون بتوانیم به بهترین گزینه برسیم. می دانم که مقداری طول کشیده اما این بخاطر مطالعاتی است که در این زمینه داریم که چه نوع مربی برای این تیم بهتر است تا نهایتا انتخاب بهتری انجام دهیم.

وی با تاکید بر اینکه سرمربی تیم جوانان صددرصد ایرانی خواهد بود، افزود: ما هنوز با هیچ مربی برای سپردن این مسوولیت صحبت نکردیم و نام هر مربی مطرح شده شایعه ای بیش نیست؛ اما پیش بینی می کنم حداکثر طی یک ماه آینده سرمربی جوانان را انتخاب و معرفی کنیم.

ماجدی همچنین از اعمال تغییراتی در کادر فنی تیم های ملی زیر ۱۴ سال و نونهالان ایران خبر داد و اظهار کرد: بررسی هایی هم روی شرایط این تیم‌ها داشتیم. آنها یکسری از کارها را با مربیان فعلی پیش بردند اما کادر فنی تیم های زیر ۱۴ سال و نونهالان نیاز به ترمیم دارند؛ یعنی جا دارد برخی مربیان به کادر این تیم‌ها اضافه شده و بعضی از مربیان فعلی هم کنار بروند. اما کادر تیم نوجوانان ما مشکلی نداشته و تکمیل است که برای مسابقات جام جهانی آماده می شود.

وی با بیان اینکه مشهد میزبان مسابقات تیم ملی زیر ۱۴ سال خواهد بود، گفت: ما میزبان تمام بازی های گروه مان هستیم که قرار است در اردیبهشت برگزار شود. در حال حاضر آخرین مکاتبات درباره بحث هزینه‌ها را با AFC انجام می دهیم. این تیم در آینده تیم ملی نوجوانان ما را تشکیل می دهد که برنامه های کاملی برایش خواهیم داشت.

ماجدی از برگزاری دو بازی تدارکاتی تیم ملی نوجوانان با تیم عراق هم خبر داد و به ایسنا گفت: صحبت هایی بر سر حضور در تورنمنت اسپانیا بود اما این تورنمنت از جمله مسابقاتی بود که تمامی هزینه های اقامتی، بلیط هواپیما و حتی حضور در بازی‌ها هم برعهده میهمان‌ها بود که هزینه های سنگینی داشت. ما به اردوها و بازی های تدارکاتی دیگر برای تیم نوجوانان فکر می کنیم و در حال حاضر انجام دو مسابقه رفت و برگشت با تیم نوجوانان عراق برنامه ریزی شده است.

سرپرست کمیته جوانان در واکنش به اینکه پیش از این گفته بودید اگر فعالیت تان در این مسوولیت جدی شود، از سرپرستی تیم استقلال استعفا می دهید،‌ آیا هنوز زمان این تصمیم فرا نرسیده، اظهار کرد: مسوولیت کمیته جوانان جزو شغل های موظفی با یکسری کارهای روزانه نیست. البته روسای سایر کمیته های فدراسیون از جمله کمیته داوران هم مسوولیت های دیگری دارند. بنده گفتم که اگر واقعا فعالیت در کمیته جوانان برایم وقت گیر بوده و خستگی بیافریند، قطعا خودم از سرپرستی استقلال انصراف می دهم. اما طبق قوانین این دپارتمان‌ها هستند که مسوولیت اجرایی دارند. کمیته جوانان هنوز رییس دپارتمان ندارد و باید ببینم در آینده چه شرایطی می توانیم برای این کمیته بوجود آوریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391