برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال تیرماه برگزار می‌شود

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۸ — فارس

با تائید اعضای هیئت رئیسه، مجمع سالیانه فدراسیون در اواخر تیرماه سال آینده برگزار خواهد شد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کلیات آئین نامه کارگزاران رسمی فدراسیون فوتبال در امر نقل و انتقالات داخلی مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد از فصل ۹۲-۹۳ به مورد اجرا گذاشته شود.

- آئین نامه نقل و انتقالات لیگ‌های برتر و دسته اول توسط کمیته حقوقی و تدوین مقررات بازنگری خواهد شد و در جلسه آتی هیئت رئیسه لیگ برتر مطرح تا از فصل آتی به مورد اجرا گذاشته شود.

- بودجه و برنامه عملیاتی سالیانه باشگاه‌های لیگ برتر در ابتدا باید به تائید هیئت مدیره باشگاه رسیده و پس از آن به تصویب سازمان لیگ برتر برسد و این مصوبه از فصل آتی ۹۳-۹۲ لازم الاجراست.

- باتوجه به الزامات AFC، افسر امنیتی باشگاه‌های لیگ برتر باید از طریق سازمان لیگ برتر به کمیته امنیت فدراسیون فوتبال معرفی و پس از تصویب فدراسیون، همکاری خود را با باشگاه مربوطه درچهارچوب وظایف خود و زیر نظر مدیر عامل باشگاه انجام دهد.

- تیم‌های صعود کننده از لیگ دسته اول به لیگ برتر در صورتی که دارای شاخص‌ها و استاندارد‌های تعریف شده از سوی سازمان لیگ برتر و مراجع بالا نباشند، مجوز حضور در لیگ حرفه‌ای را کسب نخواهند کرد.

- پیرو مصوبات قبلی هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر و فدراسیون فوتبال، موکدا اعلام می‌شود فصل آتی لیگ برتر با ۱۶ تیم واجدالشرایط برگزار خواهد شد.

- مقرر شد مهدی تاج به عنوان نایب رئیس دوم و رئیس کمیته مسابقات در مجمع آتی به اعضا معرفی شود.

- اعضای کمیته فوتبال ساحلی به شرح خرمی، عباسی و ملک آباد مورد تائید اعضای هیات رئیسه قرار گرفت.

- حجت الاسلام علیپور، حجت الاسلام ناصری پور، محمود ممتاز، مهرداد حاجی خانی، محمدرضا تهرانی و شادنوش به عنوان اعضای کمیته فرهنگی منصوب شدند.

- محمد مهدی دادرس به عنوان عضو کمیته استیناف انتخاب شد.

- با تائید اعضای هیئت رئیسه ، مجمع سالیانه فدراسیون در اواخر تیرماه سال آینده برگزار خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391