برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ملکیان: ویسی به صورت توافقی از پیکان جدا شد

سه‌شنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۶ — مهر

مدیرعامل باشگاه پیکان ضمن اعلام دلایل برکناری ویسی و انتخاب فیروز کریمی، گفت: ویسی اخراج نشد بلکه به صورت توافقی با وی قطع همکاری کردیم چون کادر فنی تیم به جراحی نیاز داشت.

عبدالله ویسی

علی اصغر ملکیان درخصوص دلایل قطع همکاری باشگاه پیکان با عبد الله ویسی و انتخاب فیروز کریمی به عنوان سرمربی جدید این تیم ضمن بیان مطلب فوق گفت: ما بیشترین فرصت زمانی را به ویسی دادیم و از او بیشترین حمایت را نیز کردیم و این حمایت در حالی صورت می گرفت که خیلی از دوستان به من می گفتند که دیگر تیم با ویسی نمی تواند نتیجه بگیرد.

وی درهمین خصوص افزود: من از نظر سلامت کاری و فنی به این مربی جوان اعتقاد دارم اما نتایج تیم باعث شده بود که ویسی در شرایط نامناسب روحی و روانی قرار گرفته و تحت فشار زیادی باشد بنابراین ادامه همکاری با وی نه به مصلحت باشگاه پیکان و نه به مصلحت خود وی بود.

مدیرعامل باشگاه پیکان تصریح کرد: من ازهفته نهم لیگ که به عنوان مدیرعامل باشگاه پیکان کار خود را آغاز کردم تا به امروز با احتساب بازی جام حذفی ، ویسی ۱۴ بازی سرمربی تیم بود که فقط موفق به کسب ۷ امتیاز شد.

مدیرعامل باشگاه پیکان تاکید کرد: بنابراین ناچار به جراحی در کادر فنی تیم شدیم. باتوجه به مشورت هایی که با اعضای هیات مدیره انجام دادیم در مجموع فیروز کریمی را در شرایط فعلی به عنوان بهترین گزینه برای هدایت تیم درادامه رقابت های لیگ برتر دیدیم چون وی با تجربیات زیادی که دارد می تواند پیکان را از شرایط فعلی خارج کرده و سهمیه تیم در رقابت های لیگ برتر را حفظ کند.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه ویسی تیم جوانی را بسته آیا فیروز کریمی در آینده این موضوع را بهانه ای برای نتیجه نگرفتن تیم قرار نمی دهد، گفت: من با فیروز کریمی چند جلسه داشتم و وی از همه شرایط فعلی تیم و پتانسل آن آگاه است و با آگاهی کامل قبول مسئولیت کرد.

ملکیان تاکید کرد: کریمی پس از پذیرش شرایط فعل تیم گفت کار سخت است اما همه تلاش خود را کرده و از همه تجربیاتم استفاده می کنم که پیکان در لیگ برتر بماند.

وی در پاسش به این پرسش که با توجه به اینکه فیروز کریمی طی چند سال اخیر در تیم هایی که سرمربی بوده نتوانسته نتیجه بگیرد، آیا از این موضوع نگران نیستید گفت: اتفاقا این موضوع یکی از موارد مهمی بود که من با وی مطرح کردم که او گفت " در برخی از تیم‌ها به دلیل شرایطی که وجود داشت و مشکلات شخصی نتوانستم ادامه همکاری دهم ".

مدیرعامل باشگاه پیکان افزود: کریمی تاکید کرد، "اگر شرایط مهیا باشد می توانم عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشم. به هر حال قرار است وی هدایت پیکان را تا پایان فصل جاری بر عهده داشته باشد تا در صورت موفقیت فصل آینده نیز این همکاری ادامه داشته باشد".

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ویسی اخراج شده یا به صورت توافقی قطع همکاری کرده، گفت: ما با ویسی به صورت توافقی قطع همکاری کردیم و وی اخراج نشده است. همانطور که گفتم به خاطر شرایطی که پیش آمده بود اعتماد به نفس وی پایین آمده بود و وی انگیزه لازم را برای ادامه همکاری نداشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391