برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منوچهری:قلعه نویی را خیلی دوست دارم ، سیفی گل خوشگلی زد

دوشنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۰ — گل

من واقعا دیگر به استقلال فکر نمیکنم چون خودم رو بیشتر از استقلال دوست دارم و به فکر پیشرفتم هستم. من آن دفعه با دلم تصمیم گرفتم اما اگر بار دیگر این اتفاق بی افتد با عقلم تصمیم میگیرم

امین منوچهری

امین منوچهری با پاس گل اش به مصطفی سیفی تاثیر خودش را در نتیجه خوب تیمش گذاشت.
او که در دقایق پایانی تعویض شد ، با قیافه ای درهم روی نیمکت رفت و همین مسئله بهانه مصاحبه ما با منوچهری شد .
عصبانیت از تعویض؟
می خواستم گل بزنم. البته کسی زیاد به چشمش نیامد اما شما حواس تان زیادی جمع بوده. من انتشار داشتم در زمین بمانم اما نطر مربی به تعویض بود.مسئله خاصی هم نبود.
پاس گل؟
راضی بودم از استپ سینه ای که برای سیفی انداختم. مصطفی هم گل خوشگلی زد .
بازی با پرسپولیس؟
شروع خوبی داشتیم خیلی زود به گل رسیدیم اما بعد از گل مساوی حملاتمان فرو کش کرد و نتونستیم به گل پیروزی دست پیدا کنیم . در مجموع بازی خوبی بود برای هر دو تیم..
بازی خودت؟
خوب بودم وظایفی که به من محول شده بود رو به خوبی انجام دادم اما متاسفانه نتوانستم گل بزنم.
جایگاه نفت؟
با حرف زدن نمی ا جایگاه به دست بیاریم باید تلاش کنیم تا بتوانیم در ادامه لیگ به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.
استقلال؟
من واقعا دیگر به استقلال فکر نمیک نم چون خودم رو بیشتر از استقلال دوست دارم و به فکر پیشرفتم هستم. من آن دفعه با دلم تصمیم گرفتم اما اگر بار دیگر این اتفاق بی افتد با عقلم تصمیم می گیرم و اگر عقلم بگه درسته می روم.
قلعه نویی؟
قبل از بازی در هتل همدیگر را دیدیم. من دوستش دارم. ایشان خیلی به من محبت داشت و فکر می کنم به قصد کمک اجازه داد من از استقلال بروم. امیرخان به من گفت خوشحال است که در نفت اینطور خوب بازی می کنم. .
بازی بعدی؟
با صبا بازی داریم. تیم خوبی هستند اما برای برد می رویم چون ما هدفمان کسب سهمیه و رسیدن به بالای جدول هست.
پیشنهاد چینی؟
امسال با دوتیم بازی کردم نمی توان به تیم دیگری بروم مگر با مجوز فیفا. این انتقال دنگ و فنگ داشت و سخت بود. من هم قیدش را زدم.
رابطه ات با نفت؟
خیلی خوب بوده محیط خوبی داره ، آقای ابراهیم زاده و قنبری هم خیلی کمک کردند به من.امیدوارم بتوانیم روند خوب تیمی رو حفظ کنیم و با نفت به یک جایگاه خوب دست پیدا کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391