برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

منصوری: همه اتفاقات را از چشم لک می بینم

دوشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۴۹ — ایسنا

مالک باشگاه شهید منصوری قرچک با انتقاد از مسئولان این شهر به دلیل عملی نکردن تعهداتشان گفت: دیگر توان اداره تیم را ندارم و با وضع کنونی بهترین راه این است که تیم را رها کنیم تا زمین بخورد!

کریم منصوری درباره وضعیت نابسامان تیم فوتسال شهید منصوری قرچک و اعتصاب کادر فنی و بازیکنان این تیم در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات‌شان، بیان کرد: آقایان مسئول در شورای شهر، شهرداری و فرمانداری قرچک تعهد کرده بودند و تیم به آن‌ها واگذار شده بود اما حالا فرار کرده‌اند و من را گوشه دیوار گیر انداخته‌اند! آن‌ها باید شهامت داشته باشند و در مطبوعات اعلام کنند و بگویند که "ما نیستیم". ۱۹ بازی از زمان واگذاری تیم گذشته و حالا همه چیز را تکذیب می‌کنند.

مالک تیم فوتسال شهید منصوری ادامه داد: دعوا بر سر ۷۰۰ میلیون بدهی تیم است. من قبل فصل گفتم که نمی‌خواهم تیم‌داری کنم اما آقایان آمدند و متعهد شدند. قرار شد ۸۰۰ میلیون بدهند اما تاکنون شورای شهر یک زمین داده به ارزش ۲۰۰ میلیون و تقوی هم حدود ۹۰ میلیون از جیب خودش خرج کرده است. من ۱۳ سال در فوتسال هزینه کردم اما یک بار سراغ شما نیامدم. حالا که تیم بزرگ شده دیگر مدیریتش از عهده یک نفر خارج است. این در حالی است که همه از زیر کار فرار می‌کنند.

وی همچنین با بیان اینکه کادر فنی و بازیکنان منصوری نباید مصاحبه می‌کردند افزود: آقای لک! من همه اتفاقات را از چشم شما می‌بینم. شما نباید مصاحبه می‌کردید. اصلا لک حق مصاحبه ندارد و شما هم نباید با او مصاحبه می‌گرفتید! آقایان قبل از بازی در رختکن قول دادند که بازی کنند اما بعد از بازی تیم را تعطیل کردند. کدام باشگاه بحران ندارد؟ آیا به ما کمکی می‌کنند که بتوانیم با این همه خرج، هزینه کنیم؟ اصلا من نمی‌خواهم تیم‌داری کنم. به چه کسی بگویم؟ نمی‌خواهم هم کمک کنید. فقط بدهی‌هایتان را بدهید. بعد از این همه خدمت به فوتسال کشور حالا تیشه به ریشه می‌زنید؟ من اعلام می‌کنم تیم‌داری نمی‌کنم اما شورای شهر، شهرداری و امام جمعه خواهش می‌کنند که باشم، زمانی هم که می‌گویم "چشم"، وضعم این می‌شود.

منصوری در پاسخ به این پرسش که چه راهکاری در وضعیت کنونی برای خارج شدن از مشکلات خواهد داشت،‌ افزود: بهترین راه حل این است که تیم زمین بخورد! من فقط یک نفرم و تمام استان از زیر کار فرار می‌کنند و صادقانه حرف نمی‌زنند. مردم قرچک چه شعارهایی که در ورزشگاه علیه شهرداری ندادند. من که گناهی نکرده‌ام. الان هم آماده خدمتم و مخلص آقایان هستم اما در حد توانم می‌توانم کمک کنم. من هست و نیستم را داده‌ام و دیگر نمی‌توانم. یک کارخانه در قرچک داشتم که آقایان برقش را قطع کرده‌اند. شورای شهر و شهرداری هم مرکز رفاهی‌ام را پلمب کرده است! کل پولی هم که به ما دادند ۳۸۵ میلیون تومان است که با این پول نمی‌توان حتی یک تیم دسته سه را اداره کرد. در این شرایط اگر کسی کنار بکشد، گناه گردن او می‌افتد. مربیان و بازیکنان بدانند اگر می‌خواهید پول بگیرید باید تا آخر بمانید. نهایتش این است که امتیاز باشگاه را می‌فروشیم و پولتان را می‌دهیم. فعلا جنگی است که برای تقسیم ضرر داریم. اگر در دو بازی به میدان نروند تیم سقوط می‌کند و آن موقع دیگر نمی‌توان کاری کرد.

مالک منصوری تاکید کرد: هیچ روزنه امیدی نیست و من هم که رانت‌خوار نیستم. تراز مالی‌ام چهار سال منفی شده است. دیگر مجبور شدم مالم را بفروشم و رسوای عالم شده‌ام. حداقلش این است که بگویند بروید دنبال کارتان. من هم می‌خواهم بروم، اما نمی‌گذارند.

منصوری همچنین درباره اظهار نظر علی جنتی مالک باشگاه گیتی‌پسند مبنی بر اینکه تعطیلی منصوری جنبه تبلیغاتی دارد، مطرح کرد: جنتی برود مشکل شرکت گیتی‌پسند را حل کند. من به آن‌ها اعلام می‌کنم که کاری به ما نداشته باشید و خراب‌کاری‌های خودتان را جمع کنید. منصوری خودش می‌داند چه کار کند و تعطیلی تیم هم از هوش و ذکاوت ماست. شما برو جلوی مردمی که شیشه شرکتت را می‌شکنند بگیر. در حد و حدودی نیستی که درباره ما صحبت کنی!

منصوری در پایان عنوان کرد: من میدان را برای جنتی و امثال او خالی می‌کنم. آن‌ها گفتند به فوتسال آمده‌اند تا فرهنگ‌سازی کنند اما فرهنگ‌شان را با تبانی نشان دادند. ما می‌رویم تا آقایان به فرهنگ‌سازی خودشان ادامه دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391