برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی‌کهن: بود یا نبود کی‌روش فرقی برای تیم‌ملی ندارد

چهارشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۷ — قانون‌آنلاین

«به نظر من ترس برخی آقایان از حضور من در پرسپولیس به این دلیل بوده که با حضورم در این تیم، اجازه نمی دادم که آنها بتوانند پول‌های زیادی را در این باشگاه حیف و میل کنند یا باعث می‌شدم هر فردی در جایگاه خود قرار گیرد.»

محمد مایلی کهن

سرمربی تیم فوتبال گهر با تاکید بر اینکه کی روش مرتکب اشتباه شد و طبیعی بود فیفا با وی برخورد کند،گفت: بودن یا نبودن کی روش بر روی نیمکت تیم ملی به حال این تیم تفاوتی ندارد.

محمد مایلی کهن در خصوص آخرین وضعیت تیم گهر، بازگشت هدایتی، اتفاقات اخیر پیرامون تیم ملی، هفتاد و ششمین دربی پایتخت و ... گفتگویی انجام داد که در زیر می خوانید:

خوشحال می شدیم آیت الله زاده و میرزایی در باشگاه می ماندند
سرمربی تیم فوتبال گهر در خصوص آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: هدایتی زحمات زیادی برای تیم گهر کشید و پس از بازگشت وی بیشتر خوشحال می شدیم که آقایان آیت الله زاده و میرزایی نیز در باشگاه می ماندند.

هدایتی قول داده به سرعت مشکلات مالی را حل کند
وی در همین خصوص افزود: ما طبق روال گذشته کار خود را انجام داده و تمرینات منظمی داریم اما با توجه به اینکه هر ۴ یا ۵ روز یک بازی در لیگ انجام می دهیم این موضوع برای ما مشکل ساز شده است.هدایتی قول داده که به سرعت مشکلات مالی باشگاه را حل خواهد کرد.

ادعای فجری‌ها صحت ندارد
وی درخصوص‌‌ دیدار تیم های گهر و فجرسپاسی در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر خاطر نشان کرد: بر خلاف آنکه فجری‌ها ادعا می کنند که اکثر بازیکن های آنها محصول باشگاه خودشان هستند اما این موضوع صحت ندارد. آنها فقط ۵ بازیکن تیم سایپا که شاگردان خود من بودند را به خدمت گرفتند بازیکنانی مانند شیخ ویسی، لطیفی، جابر انصاری، قزل چی .

از پتانسیل میزبانی نهایت استفاده را می بریم
مایلی کهن تاکید کرد: فجر تیم دونده، جنگنده و سخت کوشی است که مربی با تجربه ای نیز دارد این موضوع بیانگر آن است که بازی سختی را مقابل این تیم پیش رو داریم. اما ما در این بازی میزبان هستیم و از پتانسیل میزبانی خود برای کسب سه امتیاز نهایت استفاده را خواهیم برد.

وی افزود: متاسفانه در بازی با فجر ۴ بازیکن ما به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم نیستند و شهرام مهربان، نیز که یکی از بازیکنان اصلی و تاثیر گذار ما است به دلیل سه کارته بودن نمی تواند مقابل تیم فجر بازی کند.

کی روش مرتکب اشتباه شد
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در خصوص محرومیت دو جلسه ای کی روش توسط کمیته انضباطی فیفا خاطرنشان کرد: کی روش مرتکب اشتباه و تخلف شد بنابراین طبیعی است که کمیته انضباطی فیفا با وی برخورد کند.

بودن یا نبودن کی روش روی نیمکت تفاوتی برای تیم ملی ندارد
وی در پاسخ به این پرسش که اگر رای کمیته انضباطی فیفا شکسته نشود آیا تیم ملی از نبود کی روش ضربه خواهد خورد، به خبرنگار مهر گفت: مگر در بازی های دیگر مانند بازی با تیم ملی لبنان که کی روش بروی نیمکت تیم ملی نشسته بود اتفاق خاصی افتاد؟ آیا بودن یا نبودن کی روش بر روی نیمکت تیم ملی به حال این تیم تفاوتی دارد.

رحمتی باید مشکلش را با کی روش در میان می گذاشت
مایلی کهن در خصوص نحوه کناره گیری رحمتی از حضور در تیم ملی خاطر نشان کرد: رحمتی قبل از اینکه از تیم ملی کنار بکشد می توانست با سرمربی تیم ملی به طور خصوصی صحبت می کرد و اگر این مشکلش قابل حل بود آن را حل می کرد. در مجموع رحمتی نباید این موضوع را رسانه ای می کرد و نه کی روش بلافاصله در خصوص وی موضع گیری می کرد.

کی روش و رحمتی آماتور رفتار کردند
وی افزود: در چنین مقطع زمانی حساسی نباید برای تیم ملی حاشیه درست شود و کی روش که یک مربی حرفه ای بوده و رحمتی نیز با سابقه ملی زیادی که دارد نباید مانند یک آماتور رفتار می کردند.

غیر از دژاگه بقیه بازیکنانی که از خارج ایران دعوت شدند متوسط هستند
سرمربی تیم فوتبال گهر تاکید کرد: در سال های اخیر به نوعی لیگ توسط سرمربی تیم ملی فراموش شده و چشم به بازیکنانی دوخته ایم که کیفیت بازی آنها متوسط است البته اشکان دژاگه یک استثناست. متاسفانه در خصوص برخی از بازیکنانی که در خارج از ایران فوتبال بازی می کنند تبلیغات رسانه ای نقش پررنگی در دعوت از آنها دارد.

۱۰۰ بازیکن بهتر از امید نظری در لیگ ایران داریم
وی افزود: به عنوان نمونه بازیکنی مانند امید نظری به تیم ملی دعوت می شود که از نظر کیفی از حد متوسط نیز پایین تر بوده و از وی فقط در رقابت های غرب آسیا استفاده می شود. ما در لیگ خود ۱۰۰ بازیکن بهتر از این بازیکن داریم مانند محسن مسلمان، آرش افشین، بختیار رحمانی، امید ابراهیمی و ......

کی روش باید با مربیان لیگ برتری تعامل بیشتری داشته باشد
مایلی کهن تصریح کرد: کی روش باید با مربیان لیگ برتری تعامل بیشتری داشته و نظر آنها را در خصوص دعوت از بازیکنانی که در لیگ برتر ایران بازی می کنند جویا شود که متاسفانه این موضوع خیلی کم اتفاق افتاده است.

برخی پیشکسوتان مانند مهد کودکی‌ها کری می خوانند
وی در خصوص هفتاد و ششمین دربی پایتخت خاطر نشان کرد: متاسفانه طی چند روز اخیر شاهد بوده ایم که برخی از پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با اینکه سن و سالی از آنها گذشته اما مانند بچه های مهد کودکی و دبستانی در رسانه‌ها برای یکدیگر کری می خوانند که این موضوع باعث می شود تماشاگران دو تیم با موضع گیری در روز دربی به ورزشگاه بروند.

خوشبختانه مدیرعامل های استقلال و پرسپولیس کری نخوانده اند
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: البته خوشبختانه تا امروز مدیرعامل های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای هم کری نخوانده اند که این موضوع جای سپاسگزاری دارد.

وی افزود: هر دو تیم باید به دنبال ارائه فوتبالی جوانمردانه و تماشاگر پسند باشند. هر تیمی که بهتر و منطقی تر بازی کند شایسته برنده شدن در دربی است.

برخی‌ها که سرمربی پرسپولیس شدند حقشان نبود
مایلی کهن در خصوص اظهار نظر اخیر خود مبنی بر اینکه هر بقالی سرمربی پرسپولیس شده اما این فرصت در اختیار وی قرار نگرفته، تاکید کرد: منظور من این بود که آیا حق من بوده که سرمربی پرسپولیس شوم یا نه؟ خیلی‌ها سرمربی پرسپولیس شدند که برخی از آنها حقشان نبوده، برخی دیگر فاقد مدرک مربیگری بوده و یا حتی سابقه مربیگری نیز نداشته اند.

بعضی‌ها از حضورم در پرسپولیس می ترسند
وی افزود: به نظر من ترس برخی آقایان از حضور من در پرسپولیس به این دلیل بوده که با حضورم در این تیم، اجازه نمی دادم که آنها بتوانند پول های زیادی را در این باشگاه حیف و میل کنند یا باعث می شدم هر فردی در جایگاه خود قرار گیرد.

سرمربی پرسپولیس می شدم حاشیه های تیم کمتر می شد
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: در واقع اگر سرمربی پرسپولیس می شدم، در این باشگاه با حساب و کتاب هزینه شده و حاشیه های تیم نیز کمتر می شد، این تیم نتایج بهتری می گرفت و همان پرسپولیسی می‌شد که هواداران می خواستند، واگرنه بخیل نیستم که چه کسی سرمربی پرسپولیس می شود چون ما به موقع از پرسپولیس حمایت و به موقع نیز انتقاد کرده ایم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391