برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظاهری: ابومسلم طلبم را نمی دهد

چهارشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۴ — افکارنیوز

بازیکن سابق فوتبال که این روزها با مشکل شدید جسمی روبرو است از طلب ۷.۵ میلیونی‌اش از باشگاه ابومسلم خبر داد و گفت: از دو باشگاه دیگر طلب دارم که گفته‌اند اسمشان را نبرم چون تا ۴۸ ساعت دیگر طلبم را می‌دهند.

جواد نکونام و وحید مظاهری

به نقل از ایسنا، وحید مظاهری درباره وضعیت جسمانی‌اش گفت: چهار سال بود که با کلیه پیوندی زندگی می‌کردم و در این مدت داروهای زیادی مصرف می‌کردم. این کلیه محرم امسال از کار افتاد و پزشکم تشخیص داد که باید دیالیز شوم. به همین دلیل لوله‌ای در کتفم کار گذاشتند که بعد از مدتی باعث شد رگ‌های دستم بگیرد و مجبور شوم آن را جراحی کنم.

وی افزود: دو هفته قبل هم تب شدیدی داشتم که پزشکم گفت به علت عفونت کلیه پیوندی‌ام است. همین هفته گذشته مجبور شدم زودتر از موعد کلیه‌ام را در بیاورم. حالا هم باید چند ماه بگذرد تا اگر خدا خواست و وضعیت مناسب بود، دوباره کلیه پیوندی بگیرم.

*طلب ۷.۵ میلیونی از ابومسلم و دریغ از پاسخگویی مسوولان

وی افزود: بخش اعظم هزینه‌هایم به داروها مربوط است چون برای دیالیز پزشکم نامه‌ای داده و مشکلی ندارم. در هر هفته باید آمپول بزنم که یکی مربوط به خون و دیگری برای آهن است. جمع هزینه این دو آمپول ۷۱۰ هزار تومان در هفته است. البته اگر خرج و مخارج زندگی همسر و سه فرزندم و رفت و آمدها را درنظر نگیریم! سال گذشته بخشی از طلبم را از باشگاه ابومسلم گرفتم ولی ۷.۵ میلیون تومان از آن باقی مانده است که متاسفانه هیچ یک از مسوولان این باشگاه جوابم را نمی‌دهند.

*وعده دو روزه ۲ باشگاه برای پرداخت طلب

وی در ادامه گفت: دو باشگاه دیگری که از آنها طلب دارم بعد از پخش گزارش برنامه نود درباره من، تماس گرفتند و از من خواستند که نامی از آنها نبرم چون می‌خواهند تا ۴۸ ساعت آینده طلبم را پرداخت کنند. به همین دلیل من این دو روز را منتظر می‌مانم تا ببینم چه می‌شود.

*پرسپولیس جمعا ۱۷ میلیون داده نه ۵۰ میلیون!

مظاهری همچنین گفت: باشگاه پرسپولیس یک بار مبلغ ۱۰ میلیون تومان به من داد و حدود ۷ میلیون تومان هم دارو تهیه کرد. این باشگاه آن طور که گفته شده بود، ۵۰ میلیون نداده است. فردای روزی که خبر پرداخت ۵۰ میلیونی پرسپولیس به من منتشر شد، طلبکاری با چک به بیمارستان آمده بود تا پولش را بگیرد و من قسم خوردم که پول نگرفته‌ام.

*خرجم بالاست ولی دوستان خوبی دارم

مظاهری ادامه داد: جواد نکونام یکی از دوستان خوب من است که چندی پیش ۱۱ میلیون تومان به من کمک کرد. خدا می‌داند که من دنبال این چیزها نیستم و نباید منتظر باشم که کسی به من کمک کند. خدا را شکر تاکنون توانسته‌ام زندگی‌ام را مدیریت کنم. خرجم بالاست ولی دوستان خوبی کنارم هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391