برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیش‌بازی سایپا – مس کرمان؛ جنگ قدرت برای نارنجی‌های لیگ !

جمعه، ۲۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۸ — گل

کسب تنها چهار امتیاز از ۲۱ امتیاز ممکن در نیم‌فصل دوم خبر از افت محسوس این تیم در آغاز دور برگشت مسابقات لیگ برتر و استعداد ویژه‌ی این تیم برای رفتن به گرداب قعرنشینی خبر می دهد.

تیم سایپا و تیم مس کرمان

هفته بیت و پنجم، سایپای البرز - مس کرمان

ورزشگاه انقلاب کرج

شنبه ۲۱ بهمن ماه ساعت ۱۵:۳۰

در چارچوب رقابت‌های هفته‌ی بیست و پنجم دو تیم میانه جدولی سایپای البرز و مس کرمان می‌بایست روز شنبه از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف یک‌دیگر بروند. نارنجی‌پوشان میزبان که در هفته‌های اخیر به معنی واقعی کلمه بحران را تجربه کرده‌اند و ناکام تمام عیار بوده‌اند، به دنبال آن هستند تا با کسب یک پیروزی خانگی برابر یکی از تیم‌های متحول شده بار دیگر در مسیر رشد قرار گیرند و نتایج نیم‌فصل نخست را بار دیگر تکرار کنند.

تقوی و سایپا بر روی لبه‌ی تیغ !

تقوی و مدیریت سایپا به شرایط ویژه‌ای رسیده‌اند و یکی باید برای موفقیت تحول ایجاد کند. تقوی که زمزمه‌های اخراج او در هفته‌ی گذشته نیز شنیده شده بود، بخوبی می‌داند که او پیش از مجید صالح نیز فرصت‌سوزی کرده است، کسی که در میانه‌های فصل گذشته نیمکت نارنجی‌پوشان را از او تحویل گرفته بود.

نارنجی‌پوشان کرجی اگر عبور لیگ از اعداد هفته‌ها را جدی نگیرند و قدر امتیازات از دست رفته را ندانند، به زودی زود صدای گام‌های تیم‌هائی را خواهند شنید که رتبه‌ی نه‌چندان قابل توجه و البته غیر مستحکم سایپا را در جدول رده‌بندی نشانه رفته‌اند و بحران را به این تیم نوید می‌دهند، تا بدین ترتیب سایپا در هفته‌های سخت و فشرده‌ی پایانی برای ماندن و بقا بجنگد. داماش گیلان، آلومینیوم، ذوب‌آهن و حتی پیکان از جمله تیم‌های تعقیب‌کننده سایپا هستند که در بهترین حالت سه امتیاز و در بدترین حالت ۱۰ امتیاز با سایپا اختلاف امتیاز دارند و به شدت سایپا را تهدید می‌کنند. کسب تنها چهار امتیاز از ۲۱ امتیاز ممکن در نیم‌فصل دوم خبر از افت محسوس این تیم در آغاز دور برگشت مسابقات لیگ برتر می‌دهد و از استعداد ویژه‌ی این تیم برای رفتن به گرداب قعرنشینی خبر می‌دهد.

شاگردان تقوی دو امتیاز از چهار امتیاز نیم‌فصل دوم را برابر دو تیم مدعی تراکتورسازی و فولاد کسب کرده‌اند، با وجود شکست برابر سپاهان و استقلال، این نکته نشانه‌ی خوبی است که بار دیگر سایپا را در اوج ببینیم.

لوکای مسی به دنبال سه طلائی در کرج !

لوکا بوناچیچ و مس کرمان نیز چندان شرایط برتری نسبت به سایپای تقوی ندارند. شاید لوکا بسیار خوش‌شانس بود که در شرایطی با داماش گیلان مصاف کرد که این تیم به شدت بحران را لمس کرده بود و آن تیم با طرواتی که انتظار داشتیم نبود، وگرنه مس لوکا نیز از ۱۸ امتیاز ممکن فقط ۳ امتیاز داشت، نه ۶ امتیاز. به این ترتیب نارنجی‌پوشان میهمان نیز خوب می‌دانند شکست در این دیدار چقدر برای آن‌ها گران تمام خواهد شد و سودای یک‌رقمی شدن را به کابوس دورقمی ماندن مبدل خواهد کرد.

ترکیب احتمالی سایپا :

رحمان احمدی، حامد شیری، مجید ایوبی، جونیور تورتا، ابراهیم صادقی، کاوه رضایی، ابراهیم شکوری، میلاد غریبی، شعیب امیری، کاظم برجلو و سعید دقیقی.

ترکیب احتمالی مس :

میلان میاتووی، مسعود نظرزاده، استفان باتیس، مهدی محمدی، احمد زنده‌روح، فرزاد حسین‌خانی، احمد حسن‌زاده، ایوان پتروویچ، کیوان امرایی، منصور تنهایی و رضا عنایتی.

نکته‌ی روز :

ستارگان قابل تکای دو تیم دو جوان دیروز فوتبال ما هستند. رضا عنایتی که دیگر به پایان دوران حرفه‌ای خود رسیده است اما با این وجود همچنان تجربه‌اش کارائی فراتری از انگیزه و قدرت جوانی سایر هم‌تیمی‌هایش دارد. در سوی دیگر رحمان احمدی با وجود تجربه کردن چهارمین دهه از زندگی خود تازه طعم شماره یک بودن تیم ملی را چشیده است و این امر می‌تواند روند موفقیت‌های او در لیگ برتر را دوچندان کند. با این وجود شاید باید تاسف خورد که چرا ستارگان لیگ ما همچنان با تجربه‌های لیگ ما هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391