برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میناوند : استقلال به دنبال تساوی بود اما پرسپولیس نه ، نمی‌دانم چرا رویانیان را اینقدر می‌کوبند ؟

شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۷ — گل

از این‌که یحیی درمورد صحنه‌های مشکوک به پنالتی صحبت کرد بسیار تعجب کردم. او نباید نتیجه را گردن داور بیندازد و باید همیشه بر روی توانائی‌های فنی خود و بازیکنانش حساب باز کند.

مهرداد میناوند

مهرداد میناوند دفاع چپ اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، پس از پایان دربی ۷۶ام به مصاحبه با سایت گل نشست و حرف‌های شنیدنی را در مورد دربی و اتفاقات مربوط به آن گفت.
میناوند در مورد دربی هفتاد و ششم این چنین گفت :

نیمه‌ی اول را که بطور کامل فراموش کنید، هیچ نکته‌ی قابل توجهی برای گفتن نداشت. در نیمه‌ی دوم پرسپولیس شکل تهاجمی‌تر و دل‌پذیرتری را به خود گرفت و توانست ۶ یا ۷ موقعیت گل ایجاد کند که در یک بازی دربی عدد بسیار بالا و قابل‌توجهی محسوب می‌گردد. استقلال در این بازی صرفا برای نباختن به زمین آمده بود و به دنبال تساوی در این دیدار بود.

دفاع چپ اسبق پرسپولیس در مورد به بازی گرفتن مجیدی گفت :

آمدن فرهاد مجیدی به بازی بر خلاف میل امیر قلعه‌نوئی بود و به درخواست هواداران انجام شد؛ وگرنه قلعه‌نوئی به دنبال تساوی بود و نیازی به بازی گرفتن مجیدی نداشت. استقلال برای صدرنشینی نیاز به تک امتیاز داشت و به آن‌چه می‌خواست رسید. آبی‌ها تمایل به نگه داشتن بازی داشتند تا به تساوی برسند. این امر از نظر نتیجه‌گرائی امری مثبت است اما از نظر زیبائی گرائی نه.

و اما دو صحنه‌ی مشکوک به پنالتی از دیدگاه میناوند

هر دو صحنه امکان آن‌را داشت که از سوی قهرمانی پنالتی اعلام شود و کسی به خاطر اعلام پنالتی قهرمانی را بازخواست نمی‌کرد. حداقل باید دریکی از صحنه‌ها پنالتی اعلام می‌شد تا لااقل دربی از شرایط صفر خارج می‌شد و شاهد یک گل می‌بود.

یحیی نباید نتیجه را گردن داور بیندازد و ...

از این‌که یحیی درمورد صحنه‌های مشکوک به پنالتی صحبت کرد بسیار تعجب کردم. او نباید نتیجه را گردن داور بیندازد و باید همیشه بر روی توانائی‌های فنی خود و بازیکنانش حساب باز کند و صحبت در مورد عوامل بیرونی را به دیگران واگذار کند. به نظر من توقع او از خودش و بازیکنانش بسیار بالا رفته است.

میناوند صحبت‌های مجله‌ی خبری را محکوم کرد !

در برنامه‌ای به نام مجله‌ی خبری در شبکه‌ی یک شاهد آن بودم که گفته شد فرانکو، اسطوره‌ی باشگاه میلان با پول بیت المال برای تماشای این بازی به تهران آمده است و این کار چندان مثبت نبود. من واقعا تعجب می‌کنم که چرا رویانیان را بخاطر فعالیت‌های فوتبالیش می‌کوبند و تخریبش می‌کنند ؟ به نظر من حضور بارسی در ایران کار بسیار پسندیده‌ای بود که در آینده باید بارها تکرار شود و اسطوره‌های دیگر دنیای فوتبال برای تماشای فوتبال ما به ایران بیایند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391