برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میثاقیان: کارمان برای ماندن در لیگ سخت شد

شنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۱ — ایسنا

سرمربی تیم آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: بدترین بازی فصل خود را شاهد بودیم.

اکبر  میثاقیان

اکبر میثاقیان در نشست خبری پس از بازی با پیکان اظهار کرد: در حالی امروز به مصاف تیم پیکان رفتیم که از وجود ۵ بازیکن کلیدی خود بی‌بهره بودیم و این موضوع در کارایی تیم آلومینیوم بسیار تاثیرگذار بود.

وی با بیان اینکه به هیچ وجه نتیجه به دست آمده عادلانه نبود گفت: در هر دو نیمه بیش از ۵ موقعیت مسلم گلزنی را هدر دادیم و نمی‌دانم این بدشانسی‌ها تا چه زمان با تیم آلومینیوم همراه است اما این زیبایی ورزش فوتبال است که از قبل نتیجه آن قابل پیش‌بینی نیست.

میثاقیان همچنین با اشاره به گفته‌های عابدینی مدیرعامل داماش گیلان مبنی بر جانبداری داوران از آلومینیوم خاطرنشان کرد: بعد از آنکه افشاریان در برنامه ۹۰ علیه تیم آلومینیوم موضع گرفت داوران با ترس برای تیم ما سوت می‌زدند اما این موضوع پس از آشتی عسگری و افشاریان خاتمه پیدا کرد و حالا آقای عابدینی که موقعیت تیم خود را در خطر می‌بیند با این گفته‌ها سعی در تخریب روحیه بازیکنانم دارد.

وی ادامه داد: در بازی امروز داور به هیچ وجه عادلانه در سوت خود ندمید و این موضوع در تمامی بازی‌های آلومینیوم تداوم دارد و نمی‌دانم چه زمان کمیته داوران به این موضوع رسیدگی خواهد کرد.

میثاقیان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر علت تعویض میداودی ابراز داشت: میداودی در طول هفته گذشته به درمان خود می‌پرداخت و تنها یک جلسه با تیم آلومینیوم تمرین کرد و از دقیقه ۶۰ با تحلیل رفتن بدنش مجبور به تعویض این بازیکن شدیم اما نمی‌دانم اگر بازیکنی را بازی دهم تماشاگران می‌گویند چرا تعویضش نمی‌کنی و حال که تعویضش کرده‌ام علت تعویض او را می‌پرسند.

میثاقیان در پایان گفت: با این شکست شرایط برای ماندن تیم آلومینیوم بسیار سخت شد زیرا بازی‌های دشواری پیش‌رو داریم اما به هیچ وجه ناامید نشده و از امروز تمامی تلاش خود را برای گرفتن امتیاز در بازی‌ هفته آینده برابر نفت آبادان به کار خواهیم بست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391