برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمدی: همه فکر می کنند ما زیرآب زنی می کنیم

پنجشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۵۵ — باشگاه خبرنگاران

بازگشت هادی آیت الهی به وزارت ورزش و جوانان، شایعه بازگشت عزیزاله محمدی به سازمان لیگ را بر سر زبان‌ها انداخته است.

عزیز محمدی

بعد از اینکه وزارت ورزش به آیت الهی، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال اعلام کرد مأموریتش در فوتبال تمام شده و باید به عنوان کارمند این وزارتخانه به سئول برگردد، او تلاش کرد همچنان همچنان در مستطیل سبز باقی بماند.

از این رو نامه نگاری‌ها و رایزنی های فدراسیون فوتبال با وزارت ورزش و جوانان آغاز شد با این حال بعید است با ادامه همکاری آیت اللهی با کفاشیان موافقت شود. مخصوصا اینکه بازار شایعه در مورد اختلاف رئیس فدراسیون فوتبال و وزارت نشینان همچنان داغ است. در چنین شرایطی گمانه زنی‌ها برای بازگشت برخی عوامل سابق فدراسیون آغاز شد.

پیش از این شایعه شده بود عزیزاله محمدی، رئیس اتحادیه باشگاه های فوتبال قصد دارد طی توافقاتی جانشین مهدی محمدنبی شود و به سمت دبیر کل فدراسیون فوتبال برسد اما نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال که در طول تغییرات مختلف ریاستی و مدیریتی در فدراسیون همیشه جایگاه محکمی داشته است این بار نیز جایش را به فرد دیگری نداد.

وی اظهار داشت: به این حرف‌ها گوش نکنید من دبیر کل نمی شوم، خواهیم دید!

اظهارات عزیز محمدی به واقعیت تبدیل شد ولی حالا حرف از بازگشت دوباره او به سازمان لیگ است. اگر انتخاب مهدی تاج که در حال حاضر در سازمان لیگ جانشین بهروان است به عنوان نایب رئیس اول کفاشیان درست باشد شایعه بازگشت دوباره عزیزاله محمدی به سازمان لیگ هم به زودی به واقعیت تبدیل می شود تا اختلاف این دو بار دیگر علنی شود.

در همین مورد عزیزاله محمدی به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: فعلا هیچ سمتی را قبول نکردم. هر روز پست جدیدی برایم در نظر می گیرند ولی من در حال استراحت هستم و جایگاهم در اتحادیه خوب است و خیال ندارم به فدراسیون برگردم و وقتی این اخبار منتشر می شود همه تصور می کنند در این مدت ما در حال زیرآب زدن دیگران هستیم.

وی در پاسخ به این سئوال که همین حالا هم زمزمه اختلاف او و تاج با وزارت ورزش شنیده می شود گفت: ما خود را از اتهامات دور نگه می داریم، من قصد ندارم به جایی برگردم. دیدید که چندی قبل هم می گفتند قرار است من جانشین نبی شوم ولی دبیر کلی را قبول نکردم، پس این حرف‌ها را باور نکنید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391