برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمدنبی: باید بر اساس ضرورت عمل کنیم تا با کمبود مواجه نشویم

دوشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۲ — ایسنا

نشست هماهنگی سرپرستان تیم ملی، پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در سالن روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

مهدی محمد نبی

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این نشست با حضور مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون، عسگری رئیس دپارتمان داوری، ماجدی سرپرست کمیته جوانان، ابراهیمی مدیر تدارکات تیم ملی بزرگسالان، رضایی فر مدیر امور اداری، خراطی رئیس دپارتمان تیم های ملی، محمدی رئیس دپارتمان فوتسال، شهریاری رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی و بهزاد آزاد از کمیته جوانان، شعبانیان از کمیته آموزش و سرپرستان تیم های ملی زیر۱۶ ، زیر ۱۷ ، زیر۲۲ سال ، فوتسال مردان و همچنین سرپرستان تیم های مختلف رده های سنی فوتبال بانوان، فوتسال وفوتبال ساحلی بانوان برگزار شد.

در ابتدای این نشست مهدی محمد نبی با خوش‌آمدگویی به حاضران جلسه گفت: خدمات به تیم های ملی در سالهای گذشته و به خصوص در دوران ریاست کفاشیان فوق العاده بوده است. اگر نگاهی به گذشته و سالهای نه چندان دور بیندازیم، اختصاص امکانات اردویی حداقل بوده است، تیم های ملی بانوان فعالیت بسیار محدودی داشتند و در حال حاضر در همه رده‌ها تیم ملی داریم، فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان تیم های ملی را تشکیل داده اند. همه تیم های ملی در ۱۷ رده آقایان و بانوان در مهانسرا و هتل آکادمی در شرایط بسیار خوبی اردو دارند و تمرین می کنند.

سپس محمد نبی در ادامه گفت: این جلسه به منظور هماهنگی با سرپرستان در مورد امور لجستیکی اعم از شرایط اردویی، اسکان و شرایط گرفتن البسه و امکانات برگزار می شود و در پایان جلسه نظرات مدیران و سرپرستان را خواهیم شنید. باید طوری عمل کنیم که هم نوعی صرفه جویی بهینه را در پیش بگیریم تا انبارهای البسه در کمپ تیم های ملی، دچار کمبود نشویم و به هم تیم‌ها لباس لازم و کافی برسد. باید بر اساس نیاز و ضرورت عمل کرد و برنامه های تیم های ملی را پیش برد.

وی در پایان سخنانش گفت: در دو ماه آینده ۱۲ اعزام به خارج از کشور داریم که باید به خوبی برنامه ریزی و مدیریت شود.

در ادامه جلسه خراطی رئیس دپارتمان تیم ملی درباره سبد اختصاص البسه به تیم های ملی به نکاتی اشاره کرد و سبدهای اختصاص داده شده را در ۴ سبد اردوهای انتخابی، اردوهای نهایی با بازیکنان اصلی، اردوها برای بازیهای دوستانه بین المللی در تورنمنت های خارجی و داخلی و رقابتهای آسیایی و جهانی تشریح کرد.

همچنین میرشاد ماجدی سرپرست کمیته جوانان به همراه ابراهیمی و رضایی فر نظراتشان را درباره مسایل لجستیکی تیم های ملی مطرح کردند.

مقرر شد علاوه بر سرپرستان تیم های ملی، دپارتمان داوران و کمیته آموزش نیازهای سالیانه اش را برای تهیه البسه دوره های آموزشی و کلاسهای توجیهی اعلام کنند.

سرپرستان تیم های ملی هم موظف شدند در اردوهای تیم های ملی بر اساس نوع اردو و سبد تعیین شده البسه لازم را دریافت کنند.

در پایان جلسه اعضای حاضر در جلسه و سرپرستان تیم های ملی، نقطه نظراتشان را درباره مسایل تیم ملی مطرح کردند و مهدی محمدنبی به سوالات پاسخ داد و دستور پیگیری برخی مسایل و مشکلات سرپرستان تیم های ملی را صادر کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391