برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نبی: تعامل با رسانه به رشد فوتبال کمک می‌کند

شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۲ — ایسنا

دبیرکل فدراسیون در نشست آموزشی مدیریت و اصول باشگاهداری در فوتبال که ویژه اصحاب رسانه بود، تاکید کرد فاصله بین فدراسیون، اهالی ورزش و رسانه‌ها کمتر شود.

مهدی محمد نبی

به نقل از سایت فدراسیون، مهدی محمدنبی گفت: بحث فوتبال به قدری وسیع است که فدراسیون بخشی از آن را در اختیار دارد، بخش های دیگری در این خانواده بزرگ وجود دارند که برای موفقیت و روند روبه رشد این رشته تاثیرگذارند. من معتقدم که خروجی فوتبال توسط شما خبرنگاران مشخص می شود. ساختار ورزش فوتبال در مستطیل سبز خلاصه نمی شود، زمانی که فیفا و ای اف سی بخشی را به عنوان مدیا (Media) تعریف می کنند نشانگر آن است که رسانه چه جایگاه ویژه ای در سراسر دنیا دارد.

دبیرکل فدراسیون در ادامه گفت: ما با برگزاری دوره های آموزشی قصد داریم تا جایگاه فوتبال ایران را گسترش دهیم تا استانداردها و فعالیت هایمان را توسعه دهیم. خانواده بزرگ فوتبال شامل: فدراسیون، رسانه ها، باشگاهها، تماشاگران، اهالی فوتبال و... هستند که وابسته به وضعیت اقتصادی کشور و شاخص های از این قبیل است و توسعه، رشد و بلوغ در این رشته یا سایر رشته های ورزشی تابعی از این متغیرات بوده و خواهد بود و انکارناپذیر است. معتقدم که رسانه‌ها در داخل فوتبال وجود دارند و اگر موفقیتی هست از طریق اصحاب رسانه جلوه داده می شود، اگر فوتبال موفق باشد همه ما در این موفقیت سهیم هستیم و اگر موفق نباشد همه ما در این روند سهیم هستیم.

وی ضمن تاکید به اتحاد هر چه بیشتر بین رسانه‌ها و ورزش فوتبال گفت: ما باید با یکدیگر تعامل داشته باشیم تا بتوانیم کارهای بزرگی را انجام دهیم. باید فاصله بین فدراسیون ، اهالی ورزش و رسانه‌ها کمتر شود تا همگی به وظایف خود به خوبی عمل کنیم و در نهایت بتوانیم به عنوان عضوی امانتدار و تاثیرگذار در روند موفقیت فوتبال کشور حاکم به عمل باشیم.

محمدنبی در پایان در مورد سایت جدید فدراسیون فوتبال که از سوی حسینی – رئیس روابط عمومی توضیحاتی درباره آن ارائه شد گفت: ایجاد سایت فدراسیون فوتبال یکی از کارهای خوبی بود که مدتها جای خالی آن احساس می‌شد در این سایت بانک اطلاعاتی خوبی وجود دارد که می توان با استفاده از این اطلاعات بسیاری از نیازهای فوتبالی را رفع کرد. این سایت، سایت خوبی است و معتقد هستم که باید از لحاظ کیفی و کمی پربارتر شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391