برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاشیه دیدار دربی ۷۶: نصحیت اسکوربوردی تماشاگران

جمعه، ۶ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۱ — فارس

حدود ۸۰ هزار تماشاگر هم اکنون و در فاصله ۳ ساعت و نیم بازی در وزشگاه آزادی حضور دارند.

در حالی که روز گذشته مسئولان سازمان لیگ اعلام کردند که فقط ۷۰ هزار تماشاگر اجازه حضور در ورزشگاه را دارند، هم اکنون و در فاصله ۳ ساعت و نیم مانده به آغاز دربی ۷۶ حدود ۸۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی مستقر شده‌اند.

* شماری از هواداران با پرچم‌های ایران در ورزشگاه حضور دارند.

* در دقایقی تماشاگران دو تیم علیه یکدیگر شروع به فحاشی کردند که اسکوربورد ورزشگاه در این لحظه نوشت «تماشاگر با فرهنگ ایرانی از واژه رکیک استفاده نمی‌کند»

* برخی از روحانیون و مبلغان مذهبی تلاش می‌کردند بین تماشاگرانی که با یکدیگر جر و بحث می‌کنند، آشتی برقرار کنند.

* یک مجری در ورزشگاه آزادی حضور دارد و برای تماشاگران صحبت‌هایی را می‌کند.

* در بازار سیاه دربی بلیت‌هایی به فروش می‌رسد که روی آن نوشته «غیرقابل فروش» به همین دلیل ماموران در حال بازخواست از افرادی هستند که چنین بلیت‌هایی را در بازار سیاه می‌فروشند.

* تماشاگران فقط اجازه دارند ساندویچ با خود به ورزشگاه ببرند و بطری آب از آنها گرفته می‌شود.

* صف بلیت فروشی تماشاگران استقلال و پرسپولیس از یکدیگر مجزا شده است. ازدحام زیادی مقابل گیشه‌های بلیت فروشی وجود دارد و مامورین انتظامی سعی می‌کنند نظم را در هنگام بلیت فروشی برقرار کنند.

دیدار دو تیم ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391