برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده سومین روز بستری در بیمارستان را پشت سر می گذارد

یکشنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۶ — خبرآنلاین

هوشنگ نصیرزاده سومین روز بستری در بیمارستان نفت اهواز را پشت سر می گذارد

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده کارشناس حقوقی و داوری فوتبال به دلیل عفونت شدید گوش میانی در بیمارستان بستری است. نصیرزاده که هفته قبل آنفولانزای شدیدی گرفته بود ، بر اثر این بیماری دچار عفونت شدید گوش میانی شده است و همین بیماری او را در بخش جراحی بیمارستان نفت اهواز بستری کرده است. او از جمعه در این بیمارستان بستری شده و چند روزی نمی تواند به همین دلیل کارشناسی کند. وضعیت عمومی او خوب است و موبایلش هم مثل همیشه یار جدانشدنی استاد است:« خوبم ، عفونت گوشم بهتر شده فقط به دلیل پارگی خفیف پرده گوش باید فعلا تحت نظر باشم. خلاصه امان از این گوش میانی.» نصیرزاده این جمله را می گوید تا خیال دوستانش از سلامتی او راحت باشد.

نصیرزاده اواخر همین هفته در تهران کلاس آموزش مدیریت ورزشی دارد و می گوید تا ان موقع سالم و قبراق بر می گردد! همزمان با نصیرزاده ، علی فیروزی مربی نفت آبادان هم یک بلوک آن طرف تر در بخش مراقبت های ویژه بستری شده. پس کسانی که به عیادت یکی از این دو می روند با یک تیر می توانند دو نشان بزنند. البته حال هر دوی این دوستان خوب ما ، بهتر شده و خداراشکر خطری آنها را تهدید نمی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391