برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: توصیه می‌کنم افراد دیگر لیگ را کارشناسی نکنند، بعضی‌ها ظرفیت ندارند

شنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۹ — مهر

کارشناس داوری با بیان این که بعضی‌ها ظرفیت‌های لازم را برای شنیدن اظهارات کارشناسان ندارند، گفت: توصیه ام به کارشناسان این است که دیگر در خصوص بازی‌ها صحبت نکنند.

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده اظهار داشت: متاسفانه هر حرفی که کارشناسان داوری بزنند به آنها مارک رنگی بودن می زنند و می گویند که از تیم های خاصی جانبداری می کنند برای همین بهتر است که دیگر راجع به بازیهای لیگ برتر صحبتی نکنیم.

وی افزود: بازیکنان و مربیان می گویند که درباره اتفاقات بازی کارشناسان نظر بدهند ولی می بینیم که خیلی‌ها ظرفیت های لازم را برای پذیرش نظرات کارشناسان ندارند و به آنها مارک می زنند. یکی می گوید فلان کارشناس قرمز است و دیگری هم آبی. این حرفها باعث می شود تا کارشناسان هم صلاح را در صحبت نکردن ببینند.

این کارشناس با بیان این که به خاطر عفونت گوش میانی در بیمارستان به سر می برده و دیدار تیم های استقلال و راه آهن را تماشا نکرده است، افزود: متاسفانه برخی رسانه‌ها هم رفتار خوبی در این باره ندارند و اگر کارشناسی بازی را ندیده باشد واکنش های خوبی را نسبت به آنها بروز نمی دهند.

نصیرزاده در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا نمی خواهید در ادامه لیگ نسبت به قضاوت داوران اظهار نظر کنید، گفت: توصیه ام این است که بقیه کارشناسان هم درباره بازیهای لیگ کارشناسی نکنند. وقتی هر چه بگوییم به ما مارک می زنند بهتر است که دیگر صحتبی نکنیم و با آرامش کار خودمان را انجام دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391